Veli bilgilerini excele aktarma sorunu

Kodla Büyü

mkankan

Seçkin Üye
Seçkin Üye
Arkadaşlar e-okul da veli bilgilerini (cep telefonlarını) excel e aktarmak istiyorum ama rapor ekranlarının hiç bir yerinde veliler ile ilgili bir rapor oluşturma linki göremedim. Yardımmç :shock:

Veli bilgileri diye bir rapor olacaktı

Rapor listesinden bir bakın

Benzer bir tablo oluşturmuştum geçenlerde

Yok maalef rapor listesinde sadece bakanlık meb işlemleri altında var ona da okul şifresi ile bile giremiyoruz. siz nasıl yapmıştınız hocam?

belki kişisel verilerin gizlenmesi kaldırılması mevzuu vardı. o sebeple olabilir.

Bende il kullanıcısı ile girip bakayım dedim ama "MEB GÜVENLİK SİSTEMİ TARAFINDAN BLOKLANDINIZ" diye bir uyarı geliyor. Anlamadım nasıl bir iştir. Evden olunca mı böyle oldu ki?

Şu anda giriş yapabiliyor musunuz?

Evet o rapor bir anda kaldırıldı. Tam da bize lazımken hem de. Veli telefonlarını SMS sistemine aktaracaktık..

aynen, bende sms bilgilendirme için aradım bulamadım. tektek copy-paste mi yapacağız şimdi :eek:

crazyboss' Alıntı:
Kaldırmışlar arkadaşlar sanırım elle tek tek gireceğiz.

Maalesef kaldırdılar. Ben de geçen hafta optik formla veli telefonlarını toplayıp okuyucuya okuttum. TC alanına veli cep numaranızı girin dedim. Daha pratik oldu.

zzeytinci' Alıntı:
Kişisel bilgilerin korunması dolayısıyla kaldırıldı diye biliyorum

Ancak aynı kişisel bilgilere E-Okulda Anne veya Baba bilgileri alanlarından ulaşılabiliyor, böyle de bir çelişki var.

yataylimit' Alıntı:
zzeytinci' Alıntı:
Kişisel bilgilerin korunması dolayısıyla kaldırıldı diye biliyorum

Ancak aynı kişisel bilgilere E-Okulda Anne veya Baba bilgileri alanlarından ulaşılabiliyor, böyle de bir çelişki var.

Toplu liste şeklinde alınamıyor ancak.

Tek tek listeye eklemek de epey uğraştırıcı haliyle

Geri