vestel öğretmen pc de sorun

Kodla Büyü

piwol

Üye
arkadaşlar bilgisayarıma format attım fakat aygıt yöneticisinde çoklu ortam denetleyicisi ve vga uyumlu sorunu var.Sürücüyü güncelleştir diyorum anakart cd si takıp ama bulamıyor.vga sorunu çok kötü çünkü ekran dalgalanma yapıyo.intel express installer cd deki graphic media accelarator programını kurmak için şifre istiyor.Peki bu ne şifresi bilen var mı?büyük ihtimal bunu yüklesem vga sorunu kalkar diyorum.YARDIMLARINIZI BEKLİYORUM...
kolay gelsin

Başıma böyle bir sorun gelmedi şimdiye kadar. Kurtarma DVD'si düzgün olarak çalışıyor benim bilgisayarda. Yalnız ben de birkaç kez kullanmak zorunda kaldım. Lakin şöyle bir uygulama yapabilirsin: Driver Genius adlı bir program var. XP'yi kurup, sürücüleri de yükledikten sonra bu programla bilgisayarındaki tüm sürücülerin yedeklerini .exe şeklinde alabilirsin(Tek kurulum dosyası olarak). Benim aldığım bu yedeğin zip'li hali 30 MB.

intel cd si kurarken benden de şifre sitedi ses ile ilgili donanım dı bu. şifreyi kafana göre belirle herşeyi kabul ediyor çünkü

evet şifreyi boş kabul ediyo hocam etmiyosa.ekran kartının driverı ını netten indir yeniden kur.olmassa netten intel anakrtın sitesinden ses denetleyicisini indirebilrisin nvidia nın sitesinden de ekran kartının modeline göre driverları güncel olarak indirip kurarsan sorun çözülür.muhtemelen.
selamlar saygılar.

Geri