Vestel Akıllı Tahta Mekanik Kilit Kırıldı

Kodla Büyü

LostParadise

Seçkin Üye
Seçkin Üye
Merhabalar arkadaşlar. Bizim akıllı tahtada bir kaç tane kilit kırıldı daha önce geldiler 82 lira ücret karşılığında değiştirdiler. Fakat yine bir kilit kırılma durumumuz var bunun basit bir yöntemi yok mu. Okulun parası kısıtlı buna sürekli 80 küsür lira para mı ödeyeceğiz. Bunun bir yöntemi var mı ? Garanti kapsamında olmadığını söylüyorlar.

öğrencileri bilinçlendirin hocam.Kilitin hassayitendinden bahsedin mesela.Sorumlu öğrenci seçin.

Merhabalar arkadaşlar. Bizim akıllı tahtada bir kaç tane kilit kırıldı daha önce geldiler 82 lira ücret karşılığında değiştirdiler. Fakat yine bir kilit kırılma durumumuz var bunun basit bir yöntemi yok mu. Okulun parası kısıtlı buna sürekli 80 küsür lira para mı ödeyeceğiz. Bunun bir yöntemi var mı ? Garanti kapsamında olmadığını söylüyorlar.
Faz 1 mi 2 mi hocam

Faz1 de kilidi servisten tanesi 7tl den 8 tane aldım. 2 tane vidasi var bozulan olunca söküp değiştiriyorum. Faz2 bilmiyorum.

faz1 lerin kilitleri çok sıkıntılı bıktık biz değiştirmekten. ilk sefere mahsus servis ücretsiz değişim yapıyor hocam mekanik kilitlerde.

yuma-2050l-sari-uzun-asma-kilit-50-mm__0138208441828235.jpg

Bu kilitlerden aynı anahtarla açılan tahta sayısı kadar yaptırılır. Tahtanın kayan kapak kısmının bittiği yere takılır. Öğretmenlere anahtar zimmetlenir.

Arkadaşlar, okulda faz 2 akıllı tahtaların kilit kulpları kırıldı. Oraya kilitli veya kilitsiz uygun kulpları nereden bulabilirim?

Arkadaşlar, okulda faz 2 akıllı tahtaların kilit kulpları kırıldı. Oraya kilitli veya kilitsiz uygun kulpları nereden bulabilirim?
Biz kırılan kilitleri tamamen söküyor, yıllardır öyle kullanıyoruz. Ekran kilit programı kullandığımız için kapak kilidine ihtiyaç olmuyor.

Hiçbir öğretmen arkadaştan da olumsuz bir görüş almadık.

Teşekkürler arkadaşlar, o siteyi deneyeceğim. Aslında banada kalsa kulp önemli değilde, idare tahtayı açıp kaparken öğrenciler kulp boşluğuna birşey takmasinlar istiyor herhalde

Geri