Vestel Faz 1 windows 11 imaj

Kodla Büyü
Windows 10 bile ite kaka çalışıyorken üst makamlardan Pardus kurun baskısı yerken Windows 11 topuna giren var mı gerçekten... 😁

Ben W10 çalıştığına şükrediyorum.Onu da SSD taktıkları için kullanabiliyoruz inanın. Yoksa tam ızdırap.

faz1 de hep win7 kullandım çok istikrarlı win7 kurun geçin sanki işletim sistemi olunca ne oluyor hepsi birbirinin kopyası

faz1 de hep win7 kullandım çok istikrarlı win7 kurun geçin sanki işletim sistemi olunca ne oluyor hepsi birbirinin kopyası

Bu düşüncenin doğru olduğunu düşünmüyorum. Popüler yazılımların çoğu Windows 7, 8.1 için destekleri kesti. Güvenlik güncellemeleri almıyorlar. Hâliyle Windows 7 sisteme üfleseniz virüs bulaştırılabilecek hâle geldi. O yüzden Windows 10 kullanılması kanaatindeyim. Güzelce fazlalıklardan arınmış Windows 10 çok seri bir şekilde çalışıyor Faz 1 tahtada.

Bu düşüncenin doğru olduğunu düşünmüyorum. Popüler yazılımların çoğu Windows 7, 8.1 için destekleri kesti. Güvenlik güncellemeleri almıyorlar. Hâliyle Windows 7 sisteme üfleseniz virüs bulaştırılabilecek hâle geldi. O yüzden Windows 10 kullanılması kanaatindeyim. Güzelce fazlalıklardan arınmış Windows 10 çok seri bir şekilde çalışıyor Faz 1 tahtada.
bende çok fazla mavi ekran hatası veriyordu sürekli imaj atılıyordu gerçi simdi parduslu sistemdeyim herkes nasıl rahat ediyorsa oyle yapmalı ancak 360 total zaten virüs filan bırakmıyordu nasıl rahatınıza gelirse siz bilirsiniz

Geri