Vestel ProMega BT Lab XP Sürücüleri (Drivers)

Kodla Büyü
Üstad forumdaki bütün driverları denedim olmadı
Elinde Vestel promega Öğretmen bilgisayarı için driver ı olan yok mudur acaba? p4 3.2 Ghz, 2 gb ram, ati x300 ekran kartı v.s

Editlenmiş bir XP Pro +SP3+SataDrivers Cd ile bir bilgisayara uğraşmadan format atın, tüm gerekli etkinlik ve programları, netschoolsupportu ve deepfreeze i kurun..bir de yedek atın sonra bu yedeği tüm bilgisayarlara yükleyin.. Eeee biz bunları biliyorduk demeyin inanın bilmeyen çooooooooooooooooook arkadaşımız var..Örneğin birisine Norton Ghost var mı sende diye sormuştum, "Yok hocam, internetten indirir beraber izleriz" :) dedi

Güzel bir editlenmiş xp cdsi bulursanız sürücü aaramanıza da gerek kalmaz

hocam format attıktan sonra öğretmen bilgisayrlarına ses kartını tanımasına rağmen yüklü ses aygıtı yok diye uyarı veriyordu bu audio driverlerini deniyeyim yarın bi bakalım... şimdiden teşekkürler üstteki link için

hocamlarım mimio sürücüsü varmı usb ataptorda hata veriyorda :( elimdeki cdden o yüzden kuramıyorum

mrtspmz' Alıntı:
Editlenmiş bir XP Pro +SP3+SataDrivers Cd ile bir bilgisayara uğraşmadan format atın, tüm gerekli etkinlik ve programları, netschoolsupportu ve deepfreeze i kurun..bir de yedek atın sonra bu yedeği tüm bilgisayarlara yükleyin.. Eeee biz bunları biliyorduk demeyin inanın bilmeyen çooooooooooooooooook arkadaşımız var..Örneğin birisine Norton Ghost var mı sende diye sormuştum, "Yok hocam, internetten indirir beraber izleriz" :) dedi

Güzel bir editlenmiş xp cdsi bulursanız sürücü aaramanıza da gerek kalmaz

Cidden bilmiyorum.Niye çünkü ilk defa vestel lab ile karşılaşıyorum.Usta yukarıda anlattıklarını nasıl yapabilirim?Deepfreeze kırılıyor.Zaten bu vestellerde güvenlik kartı var sanırım.Vestel lab var.Bilgisayar öğretmeni yok.Kısa zamanda bütün pclere nasıl format atabilirim?

öğrenci bilgisayarlarının driver cdsi war fakat herşeyi kuruyo ses kartının surucusnu kurmuyo ses yok tek li olrak ses surucusunu kuruyorum ama yine kurulmıyo varmı tavsiyesi olan

oziie' Alıntı:
http://www.gigabyte.com.tr/products/mb/driver/ga-8i915p-d.html?os=winxp32

Bu linktekiler benim bilgisayara uyuyor.. Vestel öğretmen bilgisayarı driver ı arayan varsa benim gibi - bu linkten ulaşabilirler.. Balance hocamın verdiği linktekiler benim bilgisayara uyum göstermedi.. Sizler de bu linkten deneyebilirsiniz

Bu adresi güncelleyebilir misiniz arkadaşlar

arkadaşlar öğrenci bilgisayarlarının ethernet kartı(rtl 8201 cl) win7 driverı var mı elinizde?

selyon' Alıntı:
öğrenci bilgisayarlarının driver cdsi war fakat herşeyi kuruyo ses kartının surucusnu kurmuyo ses yok tek li olrak ses surucusunu kuruyorum ama yine kurulmıyo varmı tavsiyesi olan
aynı sorun bendede war ses kartı sürücüsü yüklenmiş gibi olyo ama ses çalışmıyo denetim masasındaki ses kısmı kapalı aktif deil ses yok 3 bilgisayarım öle tekini duzeltim daha önce ama hatırlayamadım nasıl oldugunu ya:S

arkadaşlar elinde braodcom netXtreme gigabit ethernet driveri olan var mı? bulamadım acil lazım. Okulda vista yüklüydü xp yükledim lan driverı yok

Arkadaşlar sitedeki Vestel Promega sürücüleriyle ilgili linklerin hepsini denedim ama linkler çalışmıyor.
Ben xp+sp3 kurdum ve buna uyumlu güncel sürücü dosyalarına ihtiyacım var. Yeni bir link verilirse çok sevinirim.

Geri