Vestel ProMega BT Lab XP Sürücüleri (Drivers)

Kodla Büyü
bugün akşam güncelleyeyim. ethernet+vga ve ses driverlarını ekleyeceğim ;) kolay gelsn

arkadaşlar benim okuldaki vestel promegalarda güvenlik kartları war..tamamen iptal etmek istiyorum..xp kurmak we ardından deepfreeze kurmak istiyorum tüm vestellere..bu güvenlik kartlarından kurtulmak için önce sistemden kaldırıp sonra kasadan çıkarmam yeterli oluyor değil mi?

hocam okuldayım, driverlar lazım, engellenmemiş bir siteye upload edebilirmisiniz lütfenn

Arkadaşlar bende XP için vestel promega sürücülerini arıyorum elinde olan varsa paylaşabilir mi? Yalnız sizden ricam rapid vs. ile link vermeyelim. BBNET'in kendi alanından dosya eklersek daha sonra arayanlarda kullanabilir..
Şimdiden teşekkür ederim.

Arkadaşlar çok acil vestel promega bilgisayara xp sp3 format attım sonrasında ses ve ekran kartını tanıtamıyorum. gigabeyt sayfasından indirdiklerimde işe yaramıyorlar. programları sizde varsa gönderirseniz çok sevinirim. bu arada ne kayıt defteri ne görev yöneticisi ne de aygıt yöneticisi çalışmıyor.

öğrenci bilgisayarı driverları lazım, elinde olan paylaşırsa ne iyi olur..ya da indirebileceğimiz bir site var mı????

yine sürücü arama zamanı :? elinde vestel promega ekran kartı sürücüsü olan varsa yükleyebilir mi

arkadaşlar forumda linki verilen, yüklenen vestel driverlerini denedim. hiçbiri uymuyor :( elinde olan varsa paylaşabilir mi?

lan/ ses/ ekran kartı xp sp3 sürücüleri elinde olan ve okuldan indirebileceğim bi yere yükleyecek olan arkadaşıma şimdiden teşekkür ederim!

Vestel promega kasası görünce kederden gözlerim doluyor. Bildiğin formatlamaya korkuyorum makineyi. Usb portları tık diye çalışmayabiliyor mesela. Driverlarını bulmak tam bir işkence.

bu pc lere lite win7 yükledim 512 mb ram var idare ediyor şimdilik.ama video card driver hatası veriyor.driverları nerden bulabilirim

Geri