vestel promega win7 ekran kartı driver lazım

Kodla Büyü

umutozturk51

Aktif Üye
arkadaşlar vestel promega bt sınıfım için win7 ekran kartı driver lazım. win 7 standart ekran kartı olarak görüyor. elinde olan paylaşabilirse çok süper olacak. şimdiden teşekkürler

Hocam öğretmen bilgisayarı için de nvidia dan indirdim ama tanıtamadım. Öğrenci pc için hangi marka- model vga driver istiyor?

ilginiz için teşekkür ediyorum hocam. ekran kartı onboard hocam anakart intel D915GVWB. intel in sitesinde yok yada ben bulamadım.

sorun çözüldü arkadaşlar xp ye ait olan ekran kartı driver ını yükledim oldu. pek de güzel oldu hemde . ilgilenen seraser arkadaşıma teşekkür ediyorum

umutozturk51' Alıntı:
sorun çözüldü arkadaşlar xp ye ait olan ekran kartı driver ını yükledim oldu. pek de güzel oldu hemde . ilgilenen seraser arkadaşıma teşekkür ediyorum

Teşekkürler sayın hocam. Bu arada bende promega öğretmen pc de yeni live movie maker ı çalıştıramadım. Hata olarak ekran kartı sürücüsünün yüklenmesi gerektiği yazıyordu. Win 7 de nvidia nın 6 serisi sürücüsünü tanıtamadım.

btnotlari' Alıntı:
vestel pro lar wın 7 kaldırıo mu yaw ram kac sızın

Hocam 512 ram öğrencilerde 1 gb öğretmende var. Evet canavar gibi çalıştırıyor.

seraser' Alıntı:
umutozturk51' Alıntı:

Teşekkürler sayın hocam. Bu arada bende promega öğretmen pc de yeni live movie maker ı çalıştıramadım. Hata olarak ekran kartı sürücüsünün yüklenmesi gerektiği yazıyordu. Win 7 de nvidia nın 6 serisi sürücüsünü tanıtamadım.

btnotlari' Alıntı:
vestel pro lar wın 7 kaldırıo mu yaw ram kac sızın

Hocam 512 ram öğrencilerde 1 gb öğretmende var. Evet canavar gibi çalıştırıyor.
Hocam WİN7 nin hangi sürümünü kurdunuz?

Hocam Aşağıdaki Driver uygundur.

Ekli dosyalar

• GFX_XP_MCE_2K_14.19.50.4497_PV.ZIP
    5.1 MB · Görüntüleme: 318
Geri