video üzerindeki reklam site yazısını silme

Kodla Büyü
Arkadaşlar elimdeki bir videonun köşesinde site ismi var ben onu silmek veya üstünü kapatmak istiyorum nasıl yapabilirim.Şimdiden teşekkürler.

Re: (Acil Yardım) video üzerindeki reklam site yazısını silme

Flash ile yapılan Flv lerde var bir teknik "decompiler" şeklinde ama video lar içinde testen işlemleri yapan bir program bilen varsa paylaşırssa ben de öğrenmiş olurum ... :lol:

adını tam hatırlayamıyorum ancak vidlogo gibi birşey olsa gerek . Basit bir program. o programal logonun olduğu yere kendi istediğiniz bir logo veya yazı koyabilirsiniz

cekgul' Alıntı:
adını tam hatırlayamıyorum ancak vidlogo gibi birşey olsa gerek . Basit bir program. o programal logonun olduğu yere kendi istediğiniz bir logo veya yazı koyabilirsiniz
Bi arayayım bakalım.Teşekkürler.

çok kapsamlı bir program olarak EDIUS öneriyorum. Video ve Ses ile ilgili hemen hemen her şeyi yapabilirsiniz :)

layer özelliğini destekleyen bir video düzenleme programını kullanarak istediğiniz resmi veya yazıyı ekleyebilirsiniz basit bir program var mı bilmiyorum, ben after effects kullanıyorum biraz büyük bir program ama eğer indirip kurarsanız hem yapmak istediğiniz işlemi çok basit bi şekilde halledersiniz (import file>resmi seç>videoda istediğin yere koy>export avi), hemde elinizde mükemmel bir video programı olur tavsiye ederim.

Geri