video da ses kesmek veya biplemek

Kodla Büyü

BAYBİLİSİM

Seçkin Üye
Seçkin Üye
arkadaşlar NEFES filmini öğrencilerime izleticem ama, bazı argo sahnelerin geçtiği bölümlerde sesi kesmek veya biplemek istiyorum. movie makerda yaptım kalite düşüyor ve çok uzun sürüyor. bildiğiniz bunu yapabilecek bi prg. varsa paylaşırsanız sevinirimm.

hocam bu dediğinizin aynısı banada lazım.23 nisanda çekilmiş bazı videolarda silmem gereken gereksiz veli sözleri var onları silmek istiyorum.lütfen yardımlarınız bekliyorum.

videoları VCD Cutter programı ile kesebilirsiniz. ekte gönderdim. 300 kb ama çok başarılıdır.
bip sesi içinde kestikten sonra ayrı bir müzik katmanı olarak mavie maker ile ekleyebilirsiniz

Merhaba arkadaşlar. Bende değişik müzikleri kesip ard arda yapıştıracağım. Okul etkinliğinde kullanmak için gerekli. Acilen bunu yapabileceğim bir programa ihtiyacım var. Yardımlarınız için şimdiden teşekkürler....

Arkadaşlar ben Vcd Cutter programını indirdim ve videoları kesmeyi denedim fakat kesilen videoların nerelere kayıt olduğunu bulamadım.Programın içindeki dosyalarda yok.Bilgisayarda aradım ama bulamadım.Ayrıca programı kullanmayı denedikten sonra pc hızında ve hard diskinde azalma oldu.

Kestiğim videolar hangi dosyada olabilir?Bilgisi olan var mı bu konuda?

Geri