video dan resim almak nasıl olur?

Kodla Büyü

shnbiltpll

Site Gezgini
merhaba arkadaşlar,videodan belli karelerde resim almak istiyorum fakat olmuyor,printscreen ve ctrl+ı denedim olmadı,bu işi yapabilecek bir program biliyormusunuz?

Power dvd diye bi program var hocam. programı kurp capture seçeneği ile resim alabiliyosun.

Ben print-screen le bi kaç kez aldım valla ama her videoda işe yaramıyo hocam doğru :D
Power DVD işinizi görür sanırım :wink:

print screen tuşuna bas donatılara gel yapıştır istediğin resim üzerinde istediğin değişikliği yapabilirsin bu en basit yöntemdir. başka programlarda var tabiki

Denildiği gibi bir takım programlar var en rahatı PoverDVD , şöyle yine söylendiği gibi biz ilkel bir yol bu Vidyo devam ederken istediğin yer gelince durdur daha sonra prinscreen tuşuna bas ve painte yapıştır daha sonra resim karesini seç kes ve yeni bir paint dosyasına yapıştır kaydet hepsi bu.. Kolay gelsin...... :roll:

bu programı tek geçerim...kullanması çok kolay, çok başarılı ve ücretsiz...uzun zamandır bu iş için başka program kullanmıyorum ve ihtiyaçta duymuyorum...kolay gelsin.

NOT:KONUYU HORTLATTIM AMA belki ihtiyacı olan biri olur.

Ekli dosyalar

• videodan resim alma(SnapaShot).rar
    38.7 KB · Görüntüleme: 595
Media Player Classic programını çalıştırıyorsun. Sonra filmi oynatmaya başlıyorsun. Görüntü almak istediğin yerde durduruyorsun. "File" menüsünden "Save Image..." komutunu seçiyorsun ve görüntüyü resim olarak kaydediyorsun

Geri