video kesme

Kodla Büyü

lbaz

Aktif Üye
bi dvd den, videonun bir kısmını almam gerekiyor. avidemux programıyla yapmaya çalıştım fakat, kestiğim kısmın sesleri yok. doğru dürüst çalışan, karmaşık olmayan bi program önerisi olan var mı?

@ido1907, teşekkürler ama verdiğiniz linklerin hepsi meb engeline takıldı. boilsoft sadece 2 dk ya izin veriyo.

movie makerda normal videoları kesiyordum ama, vob uzantılı dosyayı açamıyorum orda.

linkler okulda açılmıyor hocam. bu işi de benim hemen yapmam lazım. yine de teşekkürler ilgilendiğiniz için.

sitelerde hocam, çok teşekkürler sizin dedeğiniz programla hallettim. hem dönüştürme işini hem de kesme işini yapıyor, üstelik türkçe. "any videoconverter", bu tarz işi olanlara tavsiye ederim

Önemli değil hocam, basit ve kullanışlı bir program. İşinize yaradığına sevindim.

video yada sesn bir ksımını nasıl kesebilirim ulead video yada movie maker farketmez mesele 10-15 saniye arasındaki kısmı nasıl keseceğim. Denedim olmadı bir türlü kes deyince o seçtiğim saniyeden sonra hepsini kesiyorum mesele o 2 saniye arasını seçebilmek

Geri