videoda güncel hava durumunu göstermek ?

Kodla Büyü

yeni.formator

Seçkin Üye
Seçkin Üye
herhangi bir formattaki video dosyasında hava durumunu göstertmek istiyorum. 15 dk da bir kendini internet üzerinden güncelleyecek. Böyle bir şey yapmak mümkün mü arkadaşlar ? Ya da yapılmışı var mı ?

Aslında sorunum şu. Video dosyalarını media player ya da başka bir programda arka arkaya koyucam. Sırayla ekrana gelicekler. Belli bir süre aralıkla da hava durumu ekrana çıkması lazım. Yukarıdaki gibi olmazsa bunu nasıl gerçekleştirebilirim? Hava civa ve minihava gibi programlar indirdim. Pencelerin önünde göstertebiliyorum. İyi güzel fakat, videoları tam ekran yaptığımda alta geçiyor :(

video da göstermeyi geçtim. hava civa gibi programlar normalde bütün pencerelerin önünde duruyor. Fakat sadece videoyu tam ekran yaptığımızda kayboluyor. Alta geçmemesini nasıl ayarlayabiliriz ?

Power Point'te olabilir mi?

Video yu eklersiniz, üzerine de, güncel hava durumu bilgisi veren bir siteden aldığınız swf dosyasını.

Sanırım bu şekilde olur.

ben olsam tek sayfalık bir html dosyası ile hallederdim bu işi
site şeklinde videoyu sayfada eklerdim, zaten hazır hava durumu kodları var, onu da sayfaya eklerdim.
javascript ile videonun süresi kadar sürede sayfayı yeniletirdim hava durumu içinde gerekli zaten. f11 e basıp tam ekran yapınca internet explorerı ver coşkuyu derdim.

Geri