VIDEOOGLE: ANINDA VİDEO İZLEYİN ANINDA BİLGİSAYARA KAYDEDİN

Kodla Büyü

enesaskar

Aktif Üye
Arkadaşlar VIDEOOGLE uygulaması ile bilgisayarınızdan internet sayfası bile açmadan istediğiniz videoyu arayın bulun izleyin ve tek tıklamayla kaydedin...

Yasaklara takılmadan Youtube vb. tüm sitelerdeki videoları izleyin ve anında bilgisayarınıza kaydedin.. internet sayfası açmadan..!

Program ücretsizdir. Kurulum gerektirmez. Küçük bir EXE dosyasıdır. Virüs vb. barındırmaz.

indirmek için tıklayın: ESKİ VERSİYONDAKİ BAZI SORUNLAR GİDERİLİP YENİ VERSİYON YAKINDA YAYINA VERİLECEKTİR. ŞU AN BU PROGRAM KULLANIMDA DEĞİLDİR. ÜZGÜNÜZ..

videoogle.jpg

hocam teşekkürler fakat bir sorum olacak bu programla sadece müzik videosu mu indirebilirim mesela ben yeğenim için callio çizgi filmlerini indirmek istiyorum da.programı daha kurmadım...yada o çizgi filmi nasıl indirebilirim?

teşekkürler hocam , her eve lazım programlardan biride bu sanırım...inşallah düzgün çalışır :+1:

eminem' Alıntı:
hocam teşekkürler fakat bir sorum olacak bu programla sadece müzik videosu mu indirebilirim mesela ben yeğenim için callio çizgi filmlerini indirmek istiyorum da.programı daha kurmadım...yada o çizgi filmi nasıl indirebilirim?

her türlü videoyu indirebilirsiniz. internette video sitelerinde arama yapıyor işte hocam. özellikle youtube vb. sitelerden arıyor.
programın video arama scripti başkasına ait. arayüz ise bana ait. karışık bir çalışma yani. ücretsiz bir yazılımdır.
kurulum gerektirmez zaten. tıklayın açılsın. scriptin sahibi olan arkadaş bazen ekranın altında veya üstünde görünen google reklamlarından kazanıyor sanırım. ancak bende o reklamlar çıkmıyor. kaspersky kullandığım için. kaspersky internet security bu reklamları etkisiz hale getiriyor ve size verdiğim ekran görüntüsünün aynısını görüyorsunuz. sağ tarafta ise benim koyduğum reklamı görürsünüz. ticari amaçlı değil zaten. kendi yaptığım ufak tefek programların veya sitelerin tanıtımını yaparım genelde. ama yine de parayla reklam vermek isteyen olursa düşünürüz tabi :D
ekranın altında dinlediğiniz müziği indirin diye birşey yazıyor. oraya tıkladığınızda videoyu anında kaydedersiniz bilgisayarınıza. eğer ekranda reklamlar çıkıyorsa bazen o kaydetme linki sayfanın altında kalıyor. öyle oluyorsa eğer, farenizin tekerleği ile sayfanın altına inerseniz azıcık, orada göreceksiiz kaydetme linkini.
küçük bir ipucu: tıkladığınız bir videoyu izledikten sonra arama sonuçlarına geri dönmek için klavyenizdeki back tuşunu kullanabilirsiniz..

virüs vb. zararlı bişeyler asla barındırmaz içinde.

internet sayfası açarak geç yüklenen ve reklam dolu video sitelerine girerek arama yapacağınıza bu küçücük uygulama ile yapın. zamandan kazanın. hem de isterseniz videoyu anında kaydedin.

başka bir olay yok hepsi bu.

güle güle kullanın..

aysegul_' Alıntı:
teşekkürler hocam , her eve lazım programlardan biride bu sanırım...inşallah düzgün çalışır :+1:
bir problem olursa hemen haberim olsun hocam.
ayrıca programı kullanan arkadaşlar yorum yazarsanız diğer arkadaşlar da fikir sahibi olur, teşekkürler..

enesaskar' Alıntı:
Arkadaşlar VIDEOOGLE uygulaması ile bilgisayarınızdan internet sayfası bile açmadan istediğiniz videoyu arayın bulun izleyin ve tek tıklamayla kaydedin...

Yasaklara takılmadan Youtube vb. tüm sitelerdeki videoları izleyin ve anında bilgisayarınıza kaydedin.. internet sayfası açmadan..!

Program ücretsizdir. Kurulum gerektirmez. Küçük bir EXE dosyasıdır. Virüs vb. barındırmaz.

indirmek için tıklayın: VIDEOOGLE.exe

ama hocam tek tıklamayla indirme olmuyor galiba nasıl?

tamam tamam işte yazının tamamını okumadan soru sorma hastalığı
okuyunca buldum.
özeleştiri...

Geri