Virüs Paketi

Kodla Büyü

ahmetarif21

Seçkin Üye
Seçkin Üye
Arkadaşlar antivüs programlarını test etmek için biraz virüse ihtiyacım var nerden bulabilirim.

küçük programları indirebileceğin duyulmamıış sitelere girin. oradan bazı indirmeler yapın.. o dosyalar işinize yarayacaktır..

oskicazz' Alıntı:
http://www.bilgisayarbilisim.net/windows-isletim-sistemi-f84/antiviruslerinizi-test-eden-kod-super-t122129.html
20 yıl önce trend antivirüs sitesinden eicar test virüsü dür bu.Sadece Sistemde çalışan AV nin güçlü virüsler tarafından pasisivize edilip-edilmediğini tespite yarar.
Virüs paketi ise, örneğin 2000 lik paketten mevcut AV nizin % kaçını tespit edebildiğini anlamak içindir.
Test için günve virüs paketini bu denizde bulamazsınız.Malum büyük balık istiyorsan derinlerde aramak gerek.

COBOL' Alıntı:
oskicazz' Alıntı:
http://www.bilgisayarbilisim.net/windows-isletim-sistemi-f84/antiviruslerinizi-test-eden-kod-super-t122129.html
20 yıl önce trend antivirüs sitesinden eicar test virüsü dür bu.Sadece Sistemde çalışan AV nin güçlü virüsler tarafından pasisivize edilip-edilmediğini tespite yarar.
Virüs paketi ise, örneğin 2000 lik paketten mevcut AV nizin % kaçını tespit edebildiğini anlamak içindir.
Test için günve virüs paketini bu denizde bulamazsınız.Malum büyük balık istiyorsan derinlerde aramak gerek.

evet beni tam olarak anlamışsınız buna çok sevindim... internette araştırdım bulamıyorum...yardımcı olursanız seviniri...

Hocam buralar sığ sulardır.Bulunduğunuz ortam kötülüklerden filtre edilmiş, ustalar için fazla güvenli, boğulmanın hemen hemen imkansız bu denizde mutlu bir şekilde yaşıyoruz.
Güvenlik yazılımı olarak AV önermem ve kullanmıyorumda.
İnanın bana tek faydaları sadece harddisk notorunu fıldır fıldır döndürtüp Bilgisayarı yavaşlatıp, hardiski eskitiyorlar.Güvenli bir deepFreez yada drive vaccine öneririm.Yada acronisle yedek alıp 2 ayda bir acronisle tekrar sistem kurun daha iyi.
Haaa.İllede derin sular diyorsanız.Şnorkel ve tüp gerek daha derini için batiskaf kullanmanız lazım.
İlk aşamada sisteminizdeki DNS leri nette bualabileceğiniz DNS ler ile değiştirip, Yine bu amaçla yazılımış yazılımlardan faydalanarak veya DNS server lar üzerinden ;
Buraya dikkat edin; İngilizce olarak değişik arama motorlarından bu virüsleri üretenlerin forum sitelerine ulaşmak gerektiğini düşünüyorum.
Bu kişilerin boy gösterdikleri forumlar, Eskiden varlardı ve eminim halen varlar.Arayan bulur diyorum.
Başarılar.

Geri