virus programı(arada kalmak)

Kodla Büyü

raid10000

Seçkin Üye
Seçkin Üye
ben kısaca sorunumdan bahseyedim fikri olan arkadaslar bunu tecrube etmiş arkadaslar var isede yorumlarını dusuncelerini yasantılarını paylaşırsa cok sevinirim.

nod32 kasmıyor ama virus buluyor silmiyor(guvenli mod da cok denedim)
kaysberg cok kasıyor ama siliyor simdilik silemediği bir seyle karsılasmadım ama kurup taratıp kaldırmak zorunda kalıyorum anlarsınız.
avg bir ara denedim ama uzun sureli olmadı pek işe yarar bir sey olmadıgına karar verdim(aslında ısınamadım desem yeridir diğer seyler bahane)
antivir benim aralarında en iyi dusundugum fazla kasmayan buldugu virusleri siliyor gibi:) ama....
avast denemeyin
norton hec demeyin.

aslında hem free(ilaçlı) hem kasmayan hemde silen bir program bulmak zor gibi. forumu okudum ama herkes farklı bir sey deniyor ve genel itibari ile nod32 cıkıyor ama ben bunu kullanmak istemiyorum malum nedeni yukarıda yazıyor vs...

saygılarımla

önemli olanı makinayı kasanı değil virüsü tutanı. 3 yıldır kaspersky kullanıyorum ve oldukça memnunum. hatta enson bu sitede ki iframe virüsünü tesbit etmişti(kadar bilgisayar öğretmenin kaçının kullandığı antivirüs programı bunu tesbit etti aceba ?cevap: hiçbiri;)) hocam en iyisi kaspersky. üstüne de tanımam zaten!

m32m' Alıntı:
önemli olanı makinayı kasanı değil virüsü tutanı. 3 yıldır kaspersky kullanıyorum ve oldukça memnunum. hatta enson bu sitede ki iframe virüsünü tesbit etmişti(kadar bilgisayar öğretmenin kaçının kullandığı antivirüs programı bunu tesbit etti aceba ?cevap: hiçbiri;)) hocam en iyisi kaspersky. üstüne de tanımam zaten!

aslında dediğiniz mantıklı ama cok cok kasıyor kullanılmaz halae getiriyor o nedenle tercih edemiyorum.avast 5 de bulup indirem 1 makinada deneyem bakalım.

saygılarımla

ben AVG free kullanıyorum. gayet iyi. zaten önce combofix le temizliyorum. Sorun yaşamadım şu ana kadar.

ben okulda evde de nod 32 kullanıyorum.Virüsleri gayet güzel bulup siliyor

hocam okuldaki bilgisayarlra nod32 smart security kur rahat et. güncelleme yapmazsa silemezsin. bende ilaçlı var bitane, zamanım olursa siteye koyacağım, hergün 31 günlük dneme sürümğü olarak kullanıyorsun ve her saat başı güncelleme kontrolü yapıyor. gayet başarılı.

sana en uygunu nod32 smart security yanında autorunremover (usb ler için).

Hocam Nod32 yüklüydü okuldaki bütün pcler. Hepsinde de arıza vardı. AVG yi yükledim. bir tek sorun kalmadı. güncellemesi olmasına rağmen trojanları temizlemiyor, veya bellekte çalışanları hiç temizlemiyor.

bilgisayarhocam' Alıntı:
hocam okuldaki bilgisayarlra nod32 smart security kur rahat et. güncelleme yapmazsa silemezsin. bende ilaçlı var bitane, zamanım olursa siteye koyacağım, hergün 31 günlük dneme sürümğü olarak kullanıyorsun ve her saat başı güncelleme kontrolü yapıyor. gayet başarılı.

sana en uygunu nod32 smart security yanında autorunremover (usb ler için).

tri... bir sey diye onu bende kullandım kendi makinamda. sality yi silemedim bir cok virusu gorup sildi gosteriyor ama silmiyor guvenli modda dahil.Kaysberg kurdum makinama kastı ama ne var ne yoksa sıkıntı kalmadı. okulda da oyle new folder var silmiyor sildi gosteriyor. Ag kablolarını cekip taratıyorum buna ragmen. ama kaysberg kurup taratınca oh miss ama biliyorsun kaysberg de cok kasıyor

saygılarımla

Makinana güveniyorsan eğer Kaspersky dan şaşmamak gerek.. Eset tin hava civa olduğunu bilgisayarımdaki tüm exe lerin bozulduğunda anladım..

silver_eagle' Alıntı:
Makinana güveniyorsan eğer Kaspersky dan şaşmamak gerek.. Eset tin hava civa olduğunu bilgisayarımdaki tüm exe lerin bozulduğunda anladım..

ahhaha aynısı senin basına da gelmis demek. diyorum ama antivir kurmak zorunda kalacam ben bt labı ve idare pc leri için dusunuyorum kendim antivurus kullanmasam da olur bir yere kadar da. okulda olmuyor her usb den bir sey bilasıyor kesin.

benim BT sınıfında bilgisayarlarda Bitdefender yüklü çok iyi bir antivirüs problem yok çok şükür bilgisayarlarda benim bilgisayarlarda kaspersky 2010 yüklü çökme olmuyor virüs sıkıntısıda yanlız okuldaki idari bilgisayarlara Eset smart secruty kurdum tatil dönüşü 3 bilgisayar çökmüş formatlamak zorunda kaldım bilgisayar konfigirasyonu iyiyse kasper bulabilirseniz bitdefenderde iyi esetleri kaldıracam bitdefender kurucam ben

Geri