vista ve crossfire

Kodla Büyü

fatma

Site Gezgini
arkadaşlar bir konuda yardımınızı istiyorum. arkadaşda orjinal vista bussines yüklü bilgisayar var. cross fire oyununu yükledik, oda seçme falan filan herşey normal ilerliyor ancak tam oyuna başlarken, bizi tekrar oyun seçme ekranına atıyor. internetten incelediğim kadarıyla birden fazla ekran kartı olan bilgisayarlarda (bizde nvidia 7300se var bu arada) vistanın KB936710 diye bir güncellemesi varmış onu yüklemek gerekiyomuş bu oyunu oynayabilmek için. bilgisayardaki yüklü güncelleştirmeler arasında olmadığından microsoftun sayfasından indirip yüklemek istedim ama indirdiğim güncelleştirme dosyasını çalıştırdığımda "sisteminiz bu güncelleştirme için uygun değil" hatası veriyor.
bu arada evdeki vista makinemde programı kurup denedim çalışıyor. ve benim yüklü güncelleştirmelerim arasında KB936710 güncellemesi var.
bu durumda neler yapabilirim? indirdiğim güncelleme dosyasının çalışması için yapmam gerekn başka birşey mi var da ben kaçırıyorum anlayamadım! microsoftun destek hattıyla irtibat kurduk eğer o hatayı veriyosa yüklüdür güncelleştirme diyorlar. ama yüklü güncelleştirmeler arasında görünmüyor ve program da çalışmıyor.
crossfire programın ve güncellemenin çalışmamasının başka bir nedeni olabilirmi ? yardımlarınızı bekliyorum. teşekkürler...

Geri