Vodafone 3G Asla Almayın.....

Kodla Büyü

karinca_52

Hiperaktif Üye
Hiperaktif
Hani reklamda diyorya telefondan değil vodafonedan diye kesinlikle yalan ..............

Adamlar hizmet bile vermiyor .........

3G Vın kullanıyorum Vodafone pişmanım süresi bitsin Turkcele geçeceğim hemen.......

Bende avea kartalcell ve ceptende avea internet kullaniyorum. Aveanin hep cepten internet hemde bilgisayardan kartalcell cok kotu.cepten hizli internet taveiyesi olan varmi. Avea ucuz ama hiz cok kotu ve cogu yerde 3g yok

vodafonenin karadeniz başta olmak üzere bir kaç bölgede sıkıntı varmış ... 2-3 ay oldu sorun düzelmedi ne zaman düzeleceğide belli değilmiş böyle bir şirket olabilir mi.... Müşteriyi kazıklamaktan başka nedir bu

avea alt yapısı kullanan TTNET mobil modem kullanıyorum. Bazı noktalarda neredeyse hiç çekmiyor.
Anladım ki Turkcell den şaşmamak lazımmış

Allah herkesi samsungun teknik servisinden korusun. Bilgisayarımı 7 defadır samsung servisine götürüyorum. 7. defada anakart değiştirdiler sorun çözüldü fakat bu seferde işletim sistemim anakart değiştiği için etkinleştirilmiyor. win 8 in ürün anahtarı bios a gömülüyormuş. bunu yapmamışlar. bu yüzden beni bir daha servise çağırıyorlar. :verymad:

bir de Nokia marka Akıllı (!) cep tel.lerden uzak durun
Kesinlikle tavsiye etmem.

Geri