Vodafone bilmecesi

Kodla Büyü

cmos

Seçkin Üye
Seçkin Üye
Yıllardan sonra operatör değiştirdim ve vodafone'a geçtim. Akıllı midi denilen pakete geçtim. Paketi satın alırken 600dk, 1000sms ve 1GB olarak aldım. Eve gelince sim kartı değiştirdim. Hiçbir kullanım yapmadığım halde Yanımda uygulamasına girince ne göreyim: 580dk, 967 sms ve 989.87MB olduğunu gördüm.

Mutemetler maaşımızdan para keserdi 3-5 lira. Aynı o gibi olmuş.

Ya da GB-GiB olayına dönmüş.

Şikayet mi etmeliyim. Yoksa vodafone bunu hep yapar mı?

Eski hattımı daha kapatmadım.

Şikayet etsende bişey çıkmaz. Bende bi ara türkcell vınn aldım. Sözleşmede 6 ay ücretsiz 1 gb olmasına rağmen yüklemediler. Kaç sefer aldığım bayiye gittim, müşteri hizmetlerini aradım sonuç değişmedi. Onlar haklı çıktı. :verymad:

Yıllardır mobil hat kullanıyorum hiç böyle bir olaya rastlamamıştım. Vodafone kullanıyorum bu arada. Telefon görüşmesi yaparken birkaç dakika konuştuktan sonra hat kesildi. Arada hepimizin başına gelen bir olay bu. Tekrar arayıp görüşmeme devam ettim. Aradan biraz zaman geçti Vodafone 'dan bir mesaj "Yaptığınız görüşmenin kesilmesinden dolayı özür dileriz. Görüşme sırasında geçen 3 küsur dakikanız hattınızı geri yüklenmiştir. 24 saat içinde kullanabilirsiniz."

hocam vodafone cok can yakıyor bu ara haberın olsun haberım olmadan tarıfemı değiştirmiş 170 tl fatura ödedim 20 tl lık faturaya

cmos' Alıntı:
Yıllardan sonra operatör değiştirdim ve vodafone'a geçtim. Akıllı midi denilen pakete geçtim. Paketi satın alırken 600dk, 1000sms ve 1GB olarak aldım. Eve gelince sim kartı değiştirdim. Hiçbir kullanım yapmadığım halde Yanımda uygulamasına girince ne göreyim: 580dk, 967 sms ve 989.87MB olduğunu gördüm.

Mutemetler maaşımızdan para keserdi 3-5 lira. Aynı o gibi olmuş.

Ya da GB-GiB olayına dönmüş.

Şikayet mi etmeliyim. Yoksa vodafone bunu hep yapar mı?

Eski hattımı daha kapatmadım.

hocam tarifeye geçtiğiniz gün ile alakalıdır muhtemelen, 30 al bölüp kullanacağınız gün kadarını yüklemişlerdir. faturanız da ona göre gelecektir.

3 Servisi de uzun yıllarca kullanan biri olarak AVEA'nın az para çok köfte kalitesizliği, TURKCELL çok para az köfte ve hiç bir zaman sabit gelmeyen faturalarından sonra 5 yıldır VODAFONE dayım. daha ne 1 lira fazla fatura geldi ne de aldığım paket eksik veya çalıntı oldu. Aksine uygulamasından sürekli olarak hediye internet filan yüklüyorum her ay...

Hocam o paket size aylık olarak veriliyor ve Belli bir hesap kesim tarihi gibi. Örneğim benim paketim 22 sinde yenileniyor. Sizde de paket yenilenme tarihinize bir aydan kısa bir süre olduğu için paketinize 30 a bölüp kalan günlerinizde kullanmanız gereken miktarı vermişler.

Geri