vodofone supernet

Kodla Büyü

hakançöllü

Seçkin Üye
Seçkin Üye
vodofone supernet kullanan arkadaşlar varsa yazabilirimi. memmnunmu, herhangi bir sorun yaşadımı, altyapı ttnet ama hız konusunda bir fark varmı?

ben kullanıyorum hocam bir haftaya bağlamışlardı. hız olarak 11 mbps civarında uzun bir zamandır. sadece sorun olduğunda müşteri hizmetlerine bağlanmak sıkıntı. bu işler biraz şans bizim bir arkadaş ttnette başvurdu bağlayamadılar sonra superonlina başvurdular onlarda hala bağlayamadı :)

Ben memnun değilim. Şöyle ki Haziran ayında bağlattım, birkaç hafta sonra nakil ettirdim. 10 Günde nakil gerçekleşti. Ardından Okullar açılınca önceki adresime nakil isteğinde bulundum. Tam 27 GÜN sonra ancak nakli gerçekleştirdiler o da benim telekom'a gidip, işleri takip etmeye başlamamla gerçekleşti. Talebimin üzerinden 9 gün sonra bunları her iş günü aradım, her aradığımda en az 10 dakika hattın boşalmasını bekledim.
Sonuç olarak karşında bir muhatap bulamıyor, problemini çözemiyorsun. Mümkünse ttnet'ten şaşmayın, en azından karşınızda muhatabınız oluyor ve probleminizi çözebiliyorsunuz.
ADSL hat kullanıyorum, firma zaten ttnet alt yapısını kullanıyor, fiber için bir şey diyemeyeceğim ama size tavsiyem önce sikayetvar.com'a bir uğrayıp, şikayetleri araştırın. 2 ayda internetini bağlatamayanları görünce halime şükretmeye başladım.
24 ay taahhüt vermemiş olsaydım, hemen aboneliğimi iptal ettirirdim.

Geri