VOLVO s40 tavsiye eder misiniz?

Kodla Büyü
Tavsiye ederim. Arkadaşım da aynı modelinden var: yakıt, sağlamlık, kalite ve performans konusunda şikayeti yok. gayet memmun.

Bugün toyotaya aurise bakmaya gittim baktım 1,33 benzinli motor, en boşu 45 bin :eek: Keza diğer markalarda da öyledir fiyatlar, Dolu dolu dizel sıfır km dizel bir araç almaya kalkarsan 55 - 60 tan yukarı bakacaksın?

Bomboş bir araca dünyanın parasını vereceğinize araba gibi araba alın, varsın 5000 lira masrafı çıksın.

Kesinlikle tavsiye ediyorum

Selamlar

ozkansedef' Alıntı:
wswswq' Alıntı:
bmw mercedes ve audi, özellikle audi nin her modelini öneririm, bmw nun 1 ve mercedes in cla ve a, b serisini tavsiye etmem. s40 yerine a3 düşünseniz daha iyi olur kanısındayım. Şahsen benim sevdiğim f30 kasa bmw 3 ve yeni kasa mercedes c. volvo s40 orta sınıf bir araba focus , jetta, corolla, gibi...

Neye göre tavsiye etmiyorsunuz cla yı anlamadım. Çok keyifli sürmesi. Görüntü desen zaten on numara. Audi almanya fiyatlarını bir inceleyen isterseniz bir de vw in. Gereksiz bir abartı var audide.

1.6 d manuel kullandım. söylediğim gibi focustan bir farkı yok. cla nın malzeme kalitesi zayıf, ses alıyor, orta konsol çok tıkırtı yapıyor, kolay esniyor.

Geri