Web Site Etkin Kullanım Performansı Sıralamaları Hatalı !!!

Kodla Büyü

..LysimakhoS..

Seçkin Üye
Seçkin Üye
Aynı tarihte; aynı ilin aynı ilçesindeki iki okulun yönetim panelinden alınmış web sitesi etkin kullanım performansı sıralamaları. İlçede sıralamada önde olan okul il sıralamasında daha geride. İl sıralamasında daha önde olan okul ilçede daha geride. Birde sıralamanın günlük güncellendiğini falan belirtmişler. Bu sıralamalara inanmayın sakın. Güncellemeler sıralamalar hepsi hatalı.

Ekli dosyalar

• 01_Ortaokul.jpg
    01_Ortaokul.jpg
    75.8 KB · Görüntüleme: 108
  • 02_Lise.jpg
    02_Lise.jpg
    77.3 KB · Görüntüleme: 81
Farklı kategoride Hocam.
Sıralamalar kategori kategori ayrı sınıflandırılmıyor hocam lütfen yanlış bilgilendirme yapmayalım. Sıralamanın olduğu listede; ilkokul, ortaokul, lise, halk eğitim merkezi, bilsem, rehberlik araştırma merkezi gibi bütün kurumlar aynı listede aynı sıralamada yer alıyor.

Bence bir yanlışlık yok.
Aynı tarihte; aynı ilin aynı ilçesindeki iki okulun yönetim panelinden alınmış web sitesi etkin kullanım performansı sıralamaları. İlçede sıralamada önde olan okul il sıralamasında daha geride. İl sıralamasında daha önde olan okul ilçede daha geride. Birde sıralamanın günlük güncellendiğini falan belirtmişler. Bu sıralamalara inanmayın sakın. Güncellemeler sıralamalar hepsi hatalı.
Ben yanlışlığı bulamadım daha doğrusu anlamadım. Daha ayrıntı anlatabilir misiniz

Bence bir yanlışlık yok.

Ben yanlışlığı bulamadım daha doğrusu anlamadım. Daha ayrıntı anlatabilir misiniz

Şu şekilde ifade edeyim hocam; aynı tarih, aynı il aynı ilçedeki iki okul yazmışım yukarıda da. ilçe sıralaması 17 olan ortaokul var ilde 86. sırada. İlçe de 27. sırada olan lise var birde diğer resimde. ilçede 27. sırada olan bu okul; ilde 86. sıradan da geri demi olur ileri de mi?

Geri