Web Site Tasarımım

Kodla Büyü

maslan123

Aktif Üye
Arkadaşlar web sitem şimdilik bu mobilide var ve yeni tasarım yaptım 1 aya hazır olacak bu eskisi :)
sorum şu özel yayınlardan yargı ihtiyaç gibi reklam almak için ne yapmak lazım sizce

Öncelikle sitenizi açıp, google analytics ekleyin ya da benzeri bir trafiğinizi takip edecek bir istatistik sistemini sitenize entegre edin.
Trafiğinizi iyice artırdığınızda örneğin günlük tekil 1000 ya da üzeri o zaman bahsettiğiniz firmalarla iletişime geçip, şöyle bir sitem var, istatistikleri şunlar. Reklamlarınızı ilk ay ücretsiz olmak üzere şöyle yayınlayabilirim vs. gibi ilgilerini çekecek şekilde teklifinizi yapın. Eğer sitenizi inceleyip, ciddiye alırsalar sizinle iletişime geçeceklerdir.

hocam sitenizin görselliği çok güzel ama sanırım sizde tahmin edersinizki içerik olarak pek bişey yok ve sitenin bazı yerlerinde görsel sıkıntılar mevcut. hem anasayfa aşağıya doğru baya bi gidiyor hemde sınav sonuçları kısmı biraz garip geldi bana. bence önce sitenizi geliştirin daha sonra iletişime geçin. söylediklerimiz yanlış anlamayın ben sizin iyiliğiniz için ösylüyorum. keşke bende böyle bilgiye sahip olsamda böyle site yapıp para kazansam. ama inş. siz kazanırsınız. haıylısı olsun

elinize sağlık hocam mozzilada alt alanda bıtmeyıp beyaz devam edıyor ama dığer browserlarda sıkıntı yok (bende o sekılde oldu en azından) ama ilk dıkkatımı ceken balık alanındakı mor ıle dalga morunun ton farkı balık alanını degıstıremıyecegınız ıcın dalgaların morunu bıraz acmanız daha guzel yapıcaktır içerik projenızle bırlıkte artar zaten emegınze saglık

bloodtwister' Alıntı:
hocam sitenizin görselliği çok güzel ama sanırım sizde tahmin edersinizki içerik olarak pek bişey yok ve sitenin bazı yerlerinde görsel sıkıntılar mevcut. hem anasayfa aşağıya doğru baya bi gidiyor hemde sınav sonuçları kısmı biraz garip geldi bana. bence önce sitenizi geliştirin daha sonra iletişime geçin

hocama katiliyorum alt kisimda bosluklar var ama görsel olarak güzel basarilar...

Geri