Web sitesine koymak için öğretmenlerden etkinlik isteme.

Kodla Büyü

talisr

Site Gezgini
Selamlar. Müfettişler geldiğinde bütün sınıf ve bıranşların etkinliklerinden örnekleri siteye koymamı istiyolar. Ama öğretmnelerden etkinlik getirmelerini istediğimde kimse getirmiyor. Benim dışındaki web sitesi komisyonu görevli öğretmenleri de bu işlerle ilgilenmiyolar.Bu olumsuz durumun sorumlusu olmamak için öğretmenlerden etkinlikleri resmi yazıyla isteyebilirmiyim? Yazı idareye hitaben mi öğretmenlere hitaben mi yazılmalı? Bilen varsa; örnek ve açıklama yaparsanız memnun olurum.

Hocam idareye söylersin resmi yazıyı "Tüm öğretmenler yaptıkları etkinliklerin bir nüshasını Bilişim Teknolojisi öğretmenine verecektir" şeklinde çıkartır, imza karşılığında öğretmenlere tebliğ eder. Getirmeyen öğretmen hakkında daha sonra soruşturma açar. Sonuçta okulun Web Yayın ekibinde sadece sizin olmamanız gerekiyor. Hatta Web Yayın Ekibi başkanı müdür yardımcılarından birisi olmalıdır. Yani asıl sorumluluk önce idarededir. Bununla ilgili yazılar mevcut arattırırsan bulursun. Uygun bir dille idareye söyle çıkarsın resmi yazıyı.

-Hocam sitede fotoğrafım kötü çıkmış değiştirir misiniz?
-Olur Hocam değiştiririz.
-Hocam bide etkinlik köşesi için örnek lazımdı.
-Boş ver hocam etkinlikleri biz olmuşuz etkinlik :eek: :eek: :eek:

Burada bir arkadaşımız öğretmenlerden etkinlik istemek için:
ETKİNLİĞİN ADI: İÇERİĞİ: TARİHİ: EKLENECEK FOTOĞRAFIN ADI: vs...
şeklinde bir form paylaşmıştı. ben de kullanmayı düşünüyorum ama tekrar aynı formu bulamadım. böyle birkaç tane çıktı alıp öğretmenler odasına asmayı düşünüyorum. böylece öğretmenler hiçbir döküman(fotoğraf dahil) teslim etmeden web sayfasına bilgilerin girilemeyeceğini anlamış olurlar.

talisr' Alıntı:
Selamlar. Müfettişler geldiğinde bütün sınıf ve bıranşların etkinliklerinden örnekleri siteye koymamı istiyolar. Ama öğretmnelerden etkinlik getirmelerini istediğimde kimse getirmiyor. Benim dışındaki web sitesi komisyonu görevli öğretmenleri de bu işlerle ilgilenmiyolar.Bu olumsuz durumun sorumlusu olmamak için öğretmenlerden etkinlikleri resmi yazıyla isteyebilirmiyim? Yazı idareye hitaben mi öğretmenlere hitaben mi yazılmalı? Bilen varsa; örnek ve açıklama yaparsanız memnun olurum.
...
................. okul müdürlüğüne

okul web sitesinde yayınlanmak üzere faaliyet yapan öğretmenlerin ilgili faaliyetlerini aşağıdaki formatta web komisyonu sorumlusu müdür yardımcısı ..... veya komisyon üyelerine teslim edilmesi hakkında gereğini
bilgilerinize arz ederim

ali veli kırkdokuzelli
Bilişim Tek. Öğretmeni
.......
şeklinde bir dilekçe ver okul müdürlüğüne. zaten kimse getrmeyeceği için sen üstünden sorumluluğu atarsın.

hocam ben daha okul sıtesıne adamların remını atamadım (bayanların) bu resımde guzel cıkmamısım degıstır dıyemıyorum kı elımızdekı mazeme kotu bız napalım :)=

Geri