Web Tasarım Kursu Muğla Fethiye Hizmet içi 02-06 eylül kim?

Kodla Büyü

mr.nfyc

Aktif Üye
Arkadaşlar ben bu konuda biraz acemiyimde , ben Web Tasarım Kursunu ASP seçmiştim. Muğla Fethiye. kurs tarihleri 02-06 eylül arasında. Bende mebbisten baktım 5 onayımın hepsi tamam. Okul Müdürümü aradım. Dedim böyle böyle başka yapmam gereken bişey varmı kesin gidecekmiyim diye. ona göre otobus biletimi falan ayarlayım dedim. çünkü ankaradan Fethiyeye gidilecek. bir gün öncesi yada gece yola çıkılması gerekiyor. mesafe uzak.
müdür de dediki milli eğitimin sayfasını takip et orda yazacak falan dedi. bende dedim siz bana haber edin. ben yine bakarım ama dedim. Normalde nasıl oluyor bu iş. Müdürün öyle bir demesi varki sanki daha kazanıp kazanmadığım belli değil. adım listede çıkacakmış. liste gelecekmiş onlara. İyide ben 5 onayın hepsini aldım.
??????????????????????????

Sayın hcm. Kurs çıkmış. Yani gideceksiniz. Bazen isim listesi siz kursa başladıktan sonra gelir.

Sayın hocam, siz işinizi sağlama alın. İlgili eğitim merkezini arayıp kursun durumunu ve kursiyer listesinde yer alıp almadığınızı teyit ettirdikten sonra bilet olaylarını halledin bence...

hocam 5 onayın sistemde görünüyorsa biletini al. okula yazı bazen o gün gelir, önemli değil. Okulu beklerseniz geç kalabilirsiniz. otobüs firmaları önceden internetten bilet alınca indirim yapıyor.

Geri