Web tasarım ve programlama öneri

• Konbuyu başlatan bulutkral
  • Başlangıç tarihi
Kodla Büyü
B

bulutkral

Misafir
Merhaba arkadaşlar ben frontend yani arayuz geliştirmede iyi sayılırım responsive tasarımlar yapıyorum.Simdi dinamik web tasarımları yapmak istiyorum sizce nereden başlasam ASP.net dede bilgim var ama öğrenmek istediğim veritabanı ..

ASP.Net bilginiz varsa, MSSQL veritabanı kullanarak, SQL dilini öğrenmeye çalışın. Bir proje belirleyip, onun üzerinden giderseniz daha çabuk öğrenebilirsiniz. Örneğin bir ziyaretçi defteri klasik bir projedir. Böyle bir projeyi yapabilirseniz, sonrasında birçok proje için bilgi edinmiş olursunuz.

Mvc ogrenmeye karar verdim.Nerden baslamaliyim kaynak onerisi olan varmi

Hocam kodlama merakınız yoksa hiç girmeyin. Site yapacaksanız kodlamadan çok içeriğe odaklanın. En basit site yapma Blogger açık temasını düzenleyerek insan sonra içeriğe odaklanmak. Blogger sizi kesmezse wordpressle uğraşın

utf8' Alıntı:
Hocam kodlama merakınız yoksa hiç girmeyin. Site yapacaksanız kodlamadan çok içeriğe odaklanın. En basit site yapma Blogger açık temasını düzenleyerek insan sonra içeriğe odaklanmak. Blogger sizi kesmezse wordpressle uğraşın
Hocam css html bootstrap, js iyi derecede bilgim var wordpress siteler yaptim ben dinamik web tasarimda kendim kod yazmak istiyorum.Haziri da sevmiyorum.temel c# ve asp.net bilgim var zaten mvc zor

Geri