Web tasarımı dersinde jquery giris

Kodla Büyü

klmno

Süper Üye
Süper Üye
Web tasarımı dersinde jquery ile ilgili aşağıdaki konuları anlattım. Siz nasıl işleriniz dersi

Jquery nedir
Jquery nasıl kullanılır
Jquery yazım kuralları
Jquery fonksiyon yazım kurallari

Siz Web tasarım ders içeriğinin inceledin iz mi?
Müfreadata yakın gidiyoruz.
HTML, DreamWeaver, javascript, asp.net şeklinde gidiyoruz.
Html bilmeden jquey ile ne yapacaklar?

12 saat ders hocam. Html deyip cocuklarin zamanini neden calalim. Mufredatta verilecekleri 4 saatle veriyorum 4 saat bootstrap 4 saat jquery anlatiyorum

FileZilla Programının Kurulumu (Resimli Anlatım)
FileZilla programının kullanımı (Resimli Anlatım)

Html olmadan asla
Ancak html ile birlikte digerlerini anlatmak cocuklarin ilgisini de cekiyor

Su ana kadar iyi donutler aldik meslek lisesinde

Hocam öğrenci html css bilmeden direk bootstrap verilirse temel kesinlikle sorun olur ezbere kaçar en ufak sorunda basit bir stil yada html kodu ile hallolacak olayı yapamayabilir dikkat çeker kesinlikle fakat havada kalır benim sistem html+css+bootstrap +javascript +jquery +php giriş

konuşmayı öğretmeden direkt fransızca öğretmeye çalışmak gibi olur. HTML'i es geçmeyin hocam.

Web tasarımı dersinde jquery ile ilgili aşağıdaki konuları anlattım. Siz nasıl işleriniz dersi

Jquery nedir
Jquery nasıl kullanılır
Jquery yazım kuralları
Jquery fonksiyon yazım kurallari

Before you start studying jQuery, you should have a basic knowledge of:

• HTML
  • CSS
  • JavaScript
(W3 schools JQuery introduction dan alıntı .)

Son düzenleme:
Merhaba,
1.dönem html ile başlamalı; css ile devam etmeli ve jquery ile bitirmelisiniz.
2.dönem asp.net i,le başlamalı; dönemin yarısında vt'a bağlamalı ve birkaç proje ile bitirmelisiniz.
evet megep bizi özgür bırakmıştır ama bir çerçeve program var uyulması gereken.
selamlar.

Siz Web tasarım ders içeriğinin inceledin iz mi?
Müfreadata yakın gidiyoruz.
HTML, DreamWeaver, javascript, asp.net şeklinde gidiyoruz.
Html bilmeden jquey ile ne yapacaklar?
Müfredat dışına çıkmak artık moda oldu herhalde bazı arkadaşlarda. Html ve css olmadan JQuery ezber olur diğer arkadaşların dediği gibi ve bu öğrenci başka okula nakille giderse çok problem yaşar bu konularda.

Müfredat piyasayı karşılamıyorsa çıkmak yetmez o müfredatı iptal etmek gerekir bence. Responsive tasarımı anlatmayan bir müfredattan bahsediyoruz. Bilgisayar bölümünden mezun olan bilişim öğrencisi iş bulamıyor deniliyor. bu müfredatla 2005 lerde ancak iş bulur. Gerçi çoğu öğretmeni piyasada iş yapamaz durumda ama olsun o konulara girince kızıyorlar arkadaşlar.

Geri