Webjini filtre programı

Kodla Büyü

CİVAN

Site Gezgini
Arkadaşlar görevlendirme gittiğim okula aidata bt sınıfı oluşturuldu aveanın sponsorluğunda.Vista kurulu.Webjini diye bir filtre programı var, program yüzünden google bile zor giriyoruz...Kaldıramıyorum....Prog ekle/kaldır da görünmüyo.Kaldırmak için şifre istiyo masaüstündeki kısayolundan açılan pencerede...Nasıl kaldırabilirim sizce?

sayın hocam
programı kaldırabilmek için sizinde belirttiğiniz gibi şifrenin bilinmesi gerekiyor
şifreyide kim programa koymuş ise ondan öğrenmeniz gerekiyor
kurulan sistemle birlikte gelen evraklarda da olabilir, detaylı bir şekilde incelemenizi öneririm.
ayrıca sistemi kuranlar okul idaresinden birine de bırakmış olabilirler şifreyi
idareden de öğrenebilirsiniz...
açıkçası şifreyi öğrenebilmeniz için sistemi kuran teknik elemanlarla iletişime geçmeinz gerekiyor.

Eklenti bölümünde program hakkında bilgi içeren dökümanlar var
inceleyebilirsiniz........
kolay gelsin!..

Ekli dosyalar

• webjini.rar
    2.3 MB · Görüntüleme: 241
sistemi kuran elemanlarla bir şekilde iletişime geçmeniz gerekir
ya da forumdan muhakkak arkadaşlarımızdan bu soruna rastalayan olmuştur
onlardan cevap bekleeceksiniz :)
benim söyleyebileceklerim bu kadar sanırm :(

bizde de var o program masaüstü simgesinde şifre=Demo yazıyor. ben Demo yazıp kontrol paneline giriyorum.fakat girdiğim siteyi güvenli sitelere eklediğimde tekrar o siteyi engelleme yapıyor.program basit gibi görünüyor ama gıcık bir program. :x

bilgisayarı güvenli mod ta bi açıp, eğer program klasörü program files içinde görünüyorsa silin. bilgisayarı yeniden açınca program çalışmayacak tabii sadece bi öneri denemedim..

İnternet Explorer, firefox veya hangisini kullanıyorsanız tarayıcınıcın proxy ayarlarını kapatın yeter. Webjini proxy üzerinden sağlıyor kontrolü.

Geri