WhatsApp grubuna atılan atanacak “okul müdürleri” listesiyle ilgili inceleme başlatıldı

Kodla Büyü

metafor

Site Admin
Yönetici
WhatsApp grubuna atılan atanacak “okul müdürleri” listesiyle ilgili inceleme başlatıldı

Denizli Acıpayam İlçe Milli Eğitim Müdürü İbrahim Çiçekdemir'in, Temmuz ayında atanacak okul müdür ve müdür yardımcılarının listesini WhatsApp grubuna attığı iddiaları üzerine açıklama yapan İl Milli Eğitim Müdürü Mahmut Oğuz, listeyi kimin hazırlayıp, gruba kimin gönderdiğinin belli olmadığını ve olayla ilgili inceleme başlatıldığını bildirdi.

Çiçekdemir, 29 Mart tarihinde “okul müdürleri” grubunda, okul müdür ve müdür yardımcılarının atamalarının yer aldığı listeyi paylaştı. Sınav aşamasında olan atama sonuçları temmuz ayında belli olacakken Çiçekdemir, tarafından paylaşıldığı öne sürülen bazı okul müdür ve müdür yardımcılarının isimlerinin yer aldığı liste kentte eğitim camiasında “torpil listesi” olarak nitelendirildi.

Olayla üzerine bir açıklama yapan Oğuz, söz konusu liste ile ilgili inceleme başlatıldığını ifade ederek, “Olayın daire ile bir ilgisi yok. Listeyi kimin hazırladığı ve kimin gruba gönderdiği belli değil. İl Milli Eğitim Müdürü olarak ben dahi söz konusu sınavı yapan komisyon üyelerinin hangi isimlerden oluştuğunu bilmeyiz. Müfettişler olayı araştırıyor” dedi. İHA

BBNET Portal

Buradaki asıl suçlu WhatsApp tır. Numarayı gizleyip whatsapp grubuna mesaj yollamayı yapamadılar bir türlü. Adam hem gruba mesaj atıyor, hemde numarası gözüküyor. Ne garip bir durum, yoksa nerden bilecekler kimin hangi mesajları attıklarını.

Buradaki asıl suçlu WhatsApp tır. Numarayı gizleyip whatsapp grubuna mesaj yollamayı yapamadılar bir türlü. Adam hem gruba mesaj atıyor, hemde numarası gözüküyor. Ne garip bir durum, yoksa nerden bilecekler kimin hangi mesajları attıklarını.
Burada tek suçlu telefondur. Başka kimse veya kurumun bir suçu yoktur.

Araştırma nasıl sonuçlanacak acaba atan numara belli attığı belli...

Son düzenleme:
nasıl biter:: biz yaptık oldu!
veyahutta
istikrarı bozmaya çalışan muhalefetten bir öğretmeni bile değil bbirizinin paylaşımı..
boş ver hacım; 770bin yıllık maaşı ülkem için bıraktım geldim, benim dedem osmanlı da
hazinedardı padişah güvenirdi diyen mehmet şimşeğin ağzından 'krizdeyiz " lafını duydum ya

Son düzenleme:
Whatsapp grubundakiler belli değil mi? İlgili kişiler eklenmemiş mi?
Birisi mi sızmış oraya?
Çok ilginç.. Sabah sabah çok güldüm...

Geri