WHEA LOGGER HATASI

Kodla Büyü

u_kukulkan

Site Gezgini
merhaba arkadaşlar dün asus 550vw 171 t model bir laptop aldım. olay görüntüleyicisinde sürekli whea logger hatası alıyorum. bu konuda bilgisi olan varmı? nasıl bir hatadır. ürünü iade etmeli miyim?

merak ettim biraz araştırdım. Genelde asussun bazı modellerinde görülen donanım ile driver arasında bir sıkıntıymış. bir nevi uyumsuz driver gibi bir şey. Ya da belli serilerdeki kronik ekran kartı hatası. Asus "bizde sorun yok" diye diretirken microsoft "bu bir donanım hatasıdır" diye yanıt veriyormuş. Sorunu çözebilene rastlamadım daha.

ben de asusun N552VW-FY147T modelini aldım 2 ay önce. aynı hatayı ben de aldım ve baya araştırma yaptım. ekran kartı güncellemelerini ve diğer birkaç driver güncellemesi yaptım. hataların çoğu gitti. şimdi çok az veriyor hatayı okadar da önemsemiyorum.

botec' Alıntı:
ben de asusun N552VW-FY147T modelini aldım 2 ay önce. aynı hatayı ben de aldım ve baya araştırma yaptım. ekran kartı güncellemelerini ve diğer birkaç driver güncellemesi yaptım. hataların çoğu gitti. şimdi çok az veriyor hatayı okadar da önemsemiyorum.

peki hocam hangi güncellemeleri yaptınız

ekran kartını güncellediğimde sorunun çoğu çözülmüştü.bide touchpad vs.ıvır zıvırı yaptım suan cok nadir veriyor hatayı.

Geri