Wifiden facebookta neden fotoğraf gitmiyor?

Kodla Büyü

la_mer62

Aktif Üye
arkadaşlar lg g2 telefonumda wifiyle baglıyken fotograf yollayamıyorum ama 3g le bağlantıda aynı anda gidiyor. bu soruna nasıl çözüm bulabilirim acaba?

1. Çözüm Yolu => Telefondayken google dan bakıp herhangi bir resim upload sitesine girip yükleme yapın. Ordaki resim linkini alıp facebooka yapıştırın. Çözümler çok bi deneyin. hizliresim.com gibi mesela

2. Çözüm Yolu => Menüye gir / topluluklara gir / ayarlara gir / id şifreyi seç /hangi sitede oturumun yani kullanıcı adı ve şifren varsa onu seç.Eğer siteye üyeliğin yoksa üye ol / ondan sonra id ve şifreni gir / kaydet / tercih edilen sitelere gel / oturum açtığın siteyi seç.bundan sonra yapman gereken işlem internete bağlı olduğun bir ortamda herhangi bir resmi açıp seçeneklerden web'e yükle deyip o oturum açtığın siteyi işaretlemek ve yükle demek bu kadar.

Hocam sanirim upload wifideyken calismiyor hizliresim coma yukleyemedim olece donuyor yukleniyor deyip duruyor

yok hocam ya benim kendi adsl hattım. dosya indirme hızım 600-700 kb larda olmasına rağmen facebook veya whatisup dan bir resmi gönderemiyorum telefonumun wifisinden.

onuda yaptım hocam google 8.8.8.8 dns açtım telden yine olmuyor :( bir türlü çözemedim sorunun kaynağını yani.

Geri