win 10- Kablosuz İnternet Sorunu

Kodla Büyü

Dev Kitap Arşivi

Seçkin Üye
Seçkin Üye
Sayın arkadaşlar. Dün gece itibariyle win 10'a geçtik. 8.1'den.
Kullanmaya bugün başladık ve nedense dün cayır cayır giren internete giremiyorum. Habire bağlantı kopuyor. Gözükmüyor. Sınırlı diyor.
Bu sorunla karşılaşan var mı?
Çözüm yolu nedir acaba?
NOT: Telefondan internete güzel şekilde giriliyor sıkıntı yok. Modemle alakalı sıkıntı da yok.

Dev Kitap Arşivi' Alıntı:
Sayın arkadaşlar. Dün gece itibariyle win 10'a geçtik. 8.1'den.
Kullanmaya bugün başladık ve nedense dün cayır cayır giren internete giremiyorum. Habire bağlantı kopuyor. Gözükmüyor. Sınırlı diyor.
Bu sorunla karşılaşan var mı?
Çözüm yolu nedir acaba?
NOT: Telefondan internete güzel şekilde giriliyor sıkıntı yok. Modemle alakalı sıkıntı da yok.
Aynı sorun bendede varda ben modemden kaynaklandığını düşünüyorum sorunlar benziyor olabilir. Sizin soruna gelince wifi driver'ı uyumlu olmayabiliyor daha önce karşılaştım onu kontrol edin hocam.

Hocam güvenlik duvarını açtım. Bilgisayardaki virüs programını kaldırdım. Bilgisayarı yeniden açtım.. Sorun çözüldü.
Buarada win10 güzel. Tasarım vs. İnternette bi hızlanmada yaşıyorum. Tam özelliklerini bilmiyorum şuanda ama win 10 numara :+1:

Hocam sen bir de SSD harddiske kur 10 saniye sürmüyor açılması :) mükemmel bir iş çıkarmışlar

Win XP - Win 7 - Win 10 bunlar hep harika

aralardaki vista 8 onları saymıyorum kullanmadım hiç :)

Windows 10 a yükseltince masaüstündeki dosya ve klasörleriniz ile yüklü olan programlarınız etkileniyor mu?

developer' Alıntı:
Hocam sen bir de SSD harddiske kur 10 saniye sürmüyor açılması :) mükemmel bir iş çıkarmışlar

Win XP - Win 7 - Win 10 bunlar hep harika

aralardaki vista 8 onları saymıyorum kullanmadım hiç :)

Kesinlikle çok iyi iş başarmışlar. Tavsiye ediyorum.

denizlerb' Alıntı:
Windows 10 a yükseltince masaüstündeki dosya ve klasörleriniz ile yüklü olan programlarınız etkileniyor mu?

Etkilenmiyor hocam. Bir virüs programını kaldırıp tekrar kurdum... Onun dışındaki programlarda hiç bir sorun veya sıkıntı yok

Geri