Win 8.1 Faz2 tahtaya Win10 kurmak

Kodla Büyü

destinaa88

Seçkin Üye
Seçkin Üye
Merhaba herkese. Tahtalarımız faz2 ve 8.1 kurulu. Burada arkadaşların paylaştığı güncel win10'lardan yüklemek istiyorum fakat lisans problemi yaşar mıyım? Tecrübeli arkadaşlar cevaplarsa sevinirim. Ayrıca kullanıp tavsiye ettiğiniz win10 imajı da yazarsanız çok sevinirim.

ben de buradan imaj linklerini indiremedim bir türlü. meb internetinden sürekli ağ hatası veriyor. evde de çok denedim bilgisayara yüklemedi

*Ben Microsoft un sitesinden indirip temiz kurulum yaptım. Kendi imajimi kurdum.

*Lisansi otomatik kendisi yapıyor internete bağlanınca.
Yalnız ilk kurulumu yaptıktan sonra lisanslamadan once imaj alınırsa sonrakiler daha kolay olur. İmajda öncekinin lisansi görününce key degistirme vs. Uğraşmak gerekiyor.

*Ben Microsoft un sitesinden indirip temiz kurulum yaptım. Kendi imajimi kurdum.

*Lisansi otomatik kendisi yapıyor internete bağlanınca.
Yalnız ilk kurulumu yaptıktan sonra lisanslamadan once imaj alınırsa sonrakiler daha kolay olur. İmajda öncekinin lisansi görününce key degistirme vs. Uğraşmak gerekiyor.

teşekkür ederim hocam. hazır bir imaj kursam daha iyi olur gibi gelmişti. siz hangi sürümü indirdiniz.

Geri