Win 98 oyunları

Kodla Büyü

hyalcin_61

Seçkin Üye
Seçkin Üye
Windows 98 işletim sisteminde oynanabilecek oyunlar varsa paylaşırsanız sevinirim. Öğrencilerim bari farklı bir kaç oyun görsün.

flash oyunlar olabilir. Eger swf dosyalarını açan program bulursan flash oyun çok..
flash 9 player vardı. Onu bi dene oda olmazsa explorerla aç

utf8 hocamızın dediği gibi flash oyunları deneyebilirsiniz. 98 flash player kaça kadar destekliyor bilmiyorum.
flash .swf lerini .exe ye dönüştüren programlar var. Dönüştürülen .exe ler XP de sorunsuz çalışıyordu 98 de de çalışacağını düşünüyorum.

hocam windows 98 mi vay beeeeaaa,,,,,

hangi ildesiniz? hangi okul ??şaşırdım valla ...

öğrenciyken lisede benim pc 98 di :) 8gb harddiski vardı, hatırladığım kadarı ile

hocam bozun pc leri yenisini aldırın çağırın müfettişi,, teknoloji dersini tarihi eserlerle mi işliyorsunuz.. tabi oficce 2007 kaldırırsa vs,,

siirt in baykan ilçesi ziyaret beldesi hocam. Müfettiş geldi hatta il milli eğitim müdürü de geldi söyledik ama değişen bi şey yok fatihrmu projesi kapsamında okullara tablet dağıtılacağı için bilgisayarlar değiştirmiyorlar 14 tane çalışan bilgisayar var bilgisayarlar 17 yaşında benim öğrencilerden büyük :lol:

5 yıl önce muş hasköyde eşimin laboratuarı win98 di. kızıyordu yıl olmuş 2008 ben 98 labındayım diye :++: :mrgreen:

hocam iş müdürde biter 2010 da atadığım okul bingöl solhan yibo bilgisayarlar 98 5 tane çalışıyor, oda çalışıyor denirse internet yokk,

müdüre lab durumunu söyledim. böyle lab olmaz sınıf daha iyi dedimdi sonra ertesi gün bahçede iken öğrencinin biri hocam müdür odasına çağırıyor dedi
gittim 2 kişi var öğrendik müfettişler müdür otur hocam ne içersin felan işte tanıştırdı. bende stajerim hali ile heyecanlı lab durumunu sordu söyledim sonrası haftasonu müdür aradı. hocam okula gelin yeni bilgisayarları kurun dedi. gittik hazır kurulu bilgisayarlar biraz yardım ettik. tamam.

eh artık sizin gibi okullara Abdulvahap SALCAN gibi müdür lazım,,

tain olmasa idim okulun bahcesinde halı saha maçı yapıyor olacaktım. yanlış duymadınız ben gideceğim zaman müdürümüzün yaptıracağını duymuştum

ininmak itemeyenlere http://mebk12.meb.gov.tr/meb_iys_dosyal ... index.html

işin nasıl yapıldını bilince yaptırılıyor..

Geri