Win10 etkinleştirme

Kodla Büyü

destinaa88

Seçkin Üye
Seçkin Üye
Merhaba, hepinizin bildiği gibi maalesef orijinal işletim sistemi kullanamıyoruz. Fakat win10 da defender'ı kapatmama rağmen bir şekilde defender *****'i bulup siliyor. Ne yapmam gerekir?

hocam merhaba ayarlardan tüm taramalari devre dışı bırakın antivirüs programını pasif hale getirin rardan ***** dosyasını çıkarıp yönetici olarak çalıştırın düzelicektir.

son sürüm win10'da iş biraz karışık.
biz şöyle çözdük:
a)
powerrun indirin
kayıt defterini bu program ile açın.
IKONLARDAN SONDAN BİR ÖNCEKİ (LAYIT DEFTERİ DÜZENLEYİCİYİ AÇ)
Bilgisayar\HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Microsoft\Windows Defender
DISABLE ANTI... OLANLARI 1 YAPIN
sonra güncel kms'leri virüüs olarak algılamıyor, ilaç yapabilirsinz.

b) n11'den key satın alın

ama önce sağlıcakla kalın :)

"Windows 10 Manuel ürün anahtarı ile etkinleştirme" yapabilirsiniz.
Tırnak içindeki ifadeyi arama motorunda arayın.

Son düzenleme:
programı varmı bildiğiniz arkadaşlar. bi tıkla yapabileceğimiz

Defender karantinaya aldığında oradan geri yükleyin, daha sonra izin ver deyin. o zaman ilişmez.
Yada Defenderda Virüs ve tehdit koruması ayarları> Ayarları yönet> Dışlamalar> Dışarıda bırakılanları ekle veya kaldır> Bir dışlama ekle diyerek ilgili dosyayı yada klasörü seçin.

Son düzenleme:
Lisans yoksa sıkıntı, BTS de en son Linux'a geçiş yaparak nefes almıştım..

geçen sene mart ayında gittigidiyordan 29 tlye aldım şükür iyi şimdilik. format sonrası otomatik etkinleşiyor makine.

KMS vs. iş görür, ama bunu kullanmak kullanıcı verilerini riske atmaz mı?
Şu an çoğu lab EDN olarak kullanılıyor ve öğrenciler EBA girişi için TCKN'lerini kullanıyor PC'lerde.
Ben şahsen lisanssız ürün kullanılan PC'lerde kişisel verilerimi kullanmamaya çalışıyorum. Öğrencilere neden kullandırtayım? Sizce de öyle değil mi ama?

soruyu uzun zaman önce sormuşum. artık "programsız win10 etkinleştirme" yapıyorum, işe yarıyor, tavsiye ederim.

Windows için de office için de internetten bir seri no bulunur. Bu seri numarası zaten kullanılıyordur. Etkinleşme gerçekleşmez. Bunun üzerine telefon ile etkinleştirme seçilir. Telefon ile etkinleştirme kodu bu site ile elde edilir ve etkinleştirme gerçekleşir.
https://getcid.info/

İnternette çok az paraya lisans satanların yaptığı işlem aslında bu. Oralardan alıp lisans aldığınızı düşünmeyin.

windows 7 orjinal anahtarınız varsa windows 10 orjinal olarak kuruluyor. örnek windows 7 home yerine windows 10 home kurup aynı lisans anahtarı ile orjinal olarak etkinleştiriliyor.

Geri