win10 mavi ekran hatası

Kodla Büyü

celoo

Site Gezgini
merhaba arkadaşlar.Sıfır lenovo Think centre m920s aldık.Sürekli donanım arızası olan system_service_exception mavi ekran hatası verip kapanıyor.Isınma yada kasma ile alakalı değil.Çoğu zaman ilk açılışta veriyor açılmıyor
Win10 orijinal.
Deepfreze yüklemiştim kaldırdım
Bios ve driversler güncelledim
Bilgisayarın güncellemelerini kapadım /açtım vs
Kullandığım imajı birebir başka bilgisayardan aldım.
Sıfırlama yapmıyor hata ile karşılaşıldı diyor.
Yardımcı olursanız memnun olurum

Sıfır ise hiç uğraşma geri ver yada garantiden yapılmaya gönder

Haklısınız ama proje kapsamında geldi okula 40 adet. İade için okul açılınca uğraşacağım. Şuanda da mağlum onlarda çalışmıyormuş. Halletmem gerekiyor 1 bilgisayarı ama nasıl olacak bilemedim işte

Mavi ekran hatasının donanımsal olup olmadığını anlamanın en iyi yolu temiz windows kurulumu yapmaktır, mavi ekran hataları genelde donanımsal oluyor

Sürücülerden kaynaklanması çok olası. Son zamanlarda windows 10 da sık yaşanır oldu, internete bakın özellikle güncellemeler sonrası mavi ekran alan çok sayıda kullanıcı var. Mavi ekranın en altında bir hata kodu verir ona bakın derim. Bir kaç önce arkadaşa aldık sıfır mavi ekran hatası veriyordu, kızı okula götürdü düzeldi şimdi tatil dönemi tekrar eve gelince yine yapmaya başlamış kodu araştırdım ağ kartının sürücüsünden kaynaklanıyor yazıyor her yerde kablo ile deneyin dedim sıkıntı kesildi. İlginç bir şekilde aynı internete modemden bağlanınca yapmıyormus access pointten bağlanınca yapmıyormus

öncelikle son zamanlarda mavi ekan hatasını ekran kartı driver laından veriyor windows 10. eğer ondan da değilse hdd modunu değiştirip deneyin yine sonuç alamazsanız arızaya gönderin.

biosta başka bir mod varsa değiştir F10 la çık dene bakalım. Ekran kartı driver yüklüysede kaldırıp dene.

Geri