Win8 Win10 Sorunsuz Key Öğrenme

Kodla Büyü

light

Seçkin Üye
Seçkin Üye
Özellikle ET lerde win10a geçtikten sonra etkinleştirmek için çok işe yarıyor. 1. fazlarda kullanmadım. 2.faz win8 tahtayı win10 yükselttikten sonra otomatik etkinleştirme yapmazsa bu küçük programı çalıştırın ve lisans keyi kolayca öğrenin. Ayrıca metin belgesi olarak kaydedebiliyorsunuz. Sonrası kopyala yapıştır ile elle etkinleştirme işlemi. :)

Ekli dosyalar

• Lisans Anahtarımı göster!.rar
    1.4 KB · Görüntüleme: 576
Önerdiğiniz programı kullandım, gerekli kod ekrana çıkıyor. Ancak benim başka bir sorunum var. Tahta şuan etkinleştirilmemiş görünüyor. Etkinleştir dediğimde "bu ürün anahtarı başka bir bilgisayarda kullanılıyor." uyarısı çıkıyor. Bu tahtaya EBA'dan edindiğim W8.1 imajı yükledim ve sonrasında etkinleştirme yapmadı. Bu programla ekrana çıkan kod zaten güncelleştirme ekranında bir kısmı gizli olarak görünüyor ama nedense etkinleştirmiyor... Etkinleşmediği için W10 yüklemesi de yapamıyorum. Var mı buna bir çare? :)

BTRist' Alıntı:
Önerdiğiniz programı kullandım, gerekli kod ekrana çıkıyor. Ancak benim başka bir sorunum var. Tahta şuan etkinleştirilmemiş görünüyor. Etkinleştir dediğimde "bu ürün anahtarı başka bir bilgisayarda kullanılıyor." uyarısı çıkıyor. Bu tahtaya EBA'dan edindiğim W8.1 imajı yükledim ve sonrasında etkinleştirme yapmadı. Bu programla ekrana çıkan kod zaten güncelleştirme ekranında bir kısmı gizli olarak görünüyor ama nedense etkinleştirmiyor... Etkinleşmediği için W10 yüklemesi de yapamıyorum. Var mı buna bir çare? :)
meb etkinleştirme sunucularını da engellediği için olmuyor :) telefon internetini paylaşın anında etkinleşir.

ademola' Alıntı:
BTRist' Alıntı:
meb etkinleştirme sunucularını da engellediği için olmuyor :) telefon internetini paylaşın anında etkinleşir.

Olmuyor hocam, denedim onu... Hata açıklamasında şu da yazıyor: "Etkinleştirme sunucusu ürün anahtarı kilidinin açılma sınırını aştığını bildirdi."

bugün başka tahtadan acronisle aldığım imajı etkinleştirmek için benzer program kullandım ama işe yaramadı. bu işi yapabilen nasıl yaptı acaba ? tekrardan win 8 imajına dönmek istemiyorum.

ademola' Alıntı:
bydogan20' Alıntı:
bugün başka tahtadan acronisle aldığım imajı etkinleştirmek için benzer program kullandım ama işe yaramadı. bu işi yapabilen nasıl yaptı acaba ? tekrardan win 8 imajına dönmek istemiyorum.

29 temmuzda ücretsiz geçiş sona erdi lakin şu işe yarayabilir... windows-isletim-sistemi-f84/windows-10-a-ucretsiz-yukseltme-devam-ediyor-t154001.html

hocam bu şekilde sayende 1 tahtayı win 10 a yükselttim ve acronisle imajını aldım. 30 e.t var bağlantı okulun bağlantısı fiber değil ve ara sıra kopmalar oluyor hepsiyle tek tek uğraşmak baya zaman ve uğraş gerek. imajı yükleyip windowsu etkinleştirmem lazım. mersin fatih ekibinin bahsettiği xml dosya oluştursam acronis imajında işe yarar mı?

bugün okulda bu programla oem seri numarasıyla telefonun internetini kullanarak 2 tahtayı etkinleştirdim. işe yarıyor ama kendi internetiniz üzerinden.

ademola' Alıntı:
BTRist' Alıntı:

Bende de bu hata var. Biostaki ürün anahtarlarıyla kayıtlı ürün anahtari da aynı. Microsoftu aradım milli eğitimle görüşün dediler bu gün vestel servisini aradım doğru keyi öğrenmek istiyorum dedim sizi arayacağız dediler ama aramadilar. Başka bir tahtada acronis ile oluşturduğum imajı yuklemistim. Sonra vestel imajına geri döndüm ama etkinleştirilme olmuyor.

Geri