winat9 ile akıllı telefonunuz üzerinden para kazanın

Kodla Büyü
omd' Alıntı:
Yeni bir kaynak buldum arkadaşlar :) Awsurveys üye olurken paypal mailinizle üye olun. Web sayfalarınızı en az 2 cümle ile değerlendirmenizi istiyor. Değerlendirme başına 0.30$ veriyor. Az önce 8 tane değerlendirme yaptım. 2.40$ bakiye oldu. Toplam 15$ bakiyede paypala ödeme yapıyor. $14.95'a premium üyelik alırsanız değerlendirme başına 0.60$ ödeme yapıyor. Değerlendirmelerde düzgün cümleler kurmanız yeterli. asdf gibi uyduruk şeyler yazmayın.

Değerlendirmeler bitince bonus offers bölümü var. Oradaki çeşitli görevleri yaparsanız göreve özgü puanları alıyorsunuz. 100 puan 1$ olarak bakiyeye ekleniyor. Oyun oynama filan var orada da. Üstte refli link verdim. Oradan üye olursanız sevinirim :) Çok büyük bir şey değil geliri ama android & ios için oyun vs alırken kullanılabilir :)

Türkçe yorum yapabilir miyiz hocam?

algoritmax' Alıntı:
omd' Alıntı:
Yeni bir kaynak buldum arkadaşlar :) Awsurveys üye olurken paypal mailinizle üye olun. Web sayfalarınızı en az 2 cümle ile değerlendirmenizi istiyor. Değerlendirme başına 0.30$ veriyor. Az önce 8 tane değerlendirme yaptım. 2.40$ bakiye oldu. Toplam 15$ bakiyede paypala ödeme yapıyor. $14.95'a premium üyelik alırsanız değerlendirme başına 0.60$ ödeme yapıyor. Değerlendirmelerde düzgün cümleler kurmanız yeterli. asdf gibi uyduruk şeyler yazmayın.

Değerlendirmeler bitince bonus offers bölümü var. Oradaki çeşitli görevleri yaparsanız göreve özgü puanları alıyorsunuz. 100 puan 1$ olarak bakiyeye ekleniyor. Oyun oynama filan var orada da. Üstte refli link verdim. Oradan üye olursanız sevinirim :) Çok büyük bir şey değil geliri ama android & ios için oyun vs alırken kullanılabilir :)

Türkçe yorum yapabilir miyiz hocam?

Yorum dili ile ilgili bir kısıtlama göremedim ama ben ingilizce yazdım hepsini. Basit ingilizce cümlelerle yorum yapabilirsiniz hocam. Detaylı bir yorum istemiyor. "It is a very nice website. Everybody should visit it." vb iki kelime yazabilirsiniz mesela :)

evet hocam referanslı. Refli üye olanlar kazandıkça 10% kadar da siz alıyorsunuz.

hbasdereli' Alıntı:
Winat9'dan daha karlı bende 2,4 dolar kazandım sanırım:))

winat9'ın artısı o günlük yapıyor ödemeyi hocam. Bunda ise 15$ biriktirmeniz lazım. Her pazartesi ödeme yapıyorlarmış.

Awsurveysi biraz daha araştırırsanız güvenilir bir sistem olmadıgını da öğrenirsiniz. Ödeme yapmıyor.

Bende bugün başladım bakalım nasıl gidecek... Paylaşan ve katkıda bulunan arkadaşlara çok teşekkür ederim :+1:

aylık 25 mi geliyor? bende yenilicegm telefonu.. 600 tl lik yerine 12*25 + 600=900 tl lik alınır yani?

istanbul38' Alıntı:
aylık 25 mi geliyor? bende yenilicegm telefonu.. 600 tl lik yerine 12*25 + 600=900 tl lik alınır yani?
günde 6 reklam izlerseniz 0,90 tl geliyor.

bende şimdi yükledim deneyeceğim bakalım.
bu arada PayPal sanal kart kabul etmiyor diyenler. aynı ç
şey bende de oldu kartın limitini 5 tl yaptım sonra denedim oldu. sanırım boş kart kabul etmiyor.

xodeda' Alıntı:
bende şimdi yükledim deneyeceğim bakalım.
bu arada PayPal sanal kart kabul etmiyor diyenler. aynı ç
şey bende de oldu kartın limitini 5 tl yaptım sonra denedim oldu. sanırım boş kart kabul etmiyor.

Hocam kredi kartından banka veya Paypal komisyon alıyor para aktarımında. O yüzden bankanın para kartını verirseniz sizin açınızdan iyi olur.

bu komisyon bir kereye mahsus mu yoksa düzenli olarak kesiliyor mu hocam. bazı arkadaşlar kesilen paranın tekrar yattığını yazmışlar. onlar la aynı şeyden mi habsediyorsunuz acaba.

düzenli olarak izlemedim bikaç gün bende ondan azaldı sanıyordum reklam...günde 1-2 tane geliyo sadece ..size de mi öyle.

Reklamlar günde bir yada 2 ye düştü yaaa. :-1: 20 lira biriktirmiştik pehhhh

sonunda bununda suyu çıktı :) reklam günde 1 tane geliyo yada hiç gelmiyo artık. neyse aldığımız 30 tl kar artık :)

Her sistem ilk çıktığında dikkat çekmek için bol para bomuş verir. Winat9 da bu devrini bitirdi. Yeterli kullanıcı sayısına ulaştı demek ki. Baa da genelde 2 reklam geliyor. 3 cihaz olunca yine de gelir fena sayılmaz. Okula gidiş geliş masrafım çıkıyor.

suyu çıktı günde bir reklama düşürdüler 1.15 krş. bende kaldırdım.

Geri