windows 10 çilesi

Kodla Büyü

bilgisayarmax

Süper Üye
Süper Üye
arkadaşlar mrb. tahtaları win 10a güncelleyim dedim ama resmen pes ettim. okulda fiber yok. bir tahtayı güncellemek 2 gün sürdü bu normal midir ben mi bi yerde yanlış yapıyorum

Hocam her tahta için download mı edilir ? Imaj alıp atın. Bitmez o iş. Kendinize işkence etmeyin...

her tahta için yapmadım hocam zaten imaj olarak indirmeye çalışıyorum. bir seferlik bile inmiyor. ebadaki win 10 imajını indirmye çalıştım günlerdir inmedi.

o zaman sorun internet bağlantısında sorun var şimdi okuldan denedim 1 megabitle indiriyor ortalama

nosTRa' Alıntı:
Hocam her tahta için download mı edilir ? Imaj alıp atın. Bitmez o iş. Kendinize işkence etmeyin...

Bence de eziyet. Image aldıktan sonra hepsine kurun. Hatta etkinleştirme için formuda ademola hocam bir araç paylaşmıştı. Bu araçla her tahtanın biosa gömülü windodws keyi ve diğer bilgilerini içeren bir dosyayı yedekliyor image dan sonra o dosyayla etkinleştiriyorduk. Hatta bulursam o paylaşımı buraya kopyalarım. İşinizi kolaylaştırın hocam :)

hocam il veya ilçe koordinatörünüzde veya diğer btr arkadaşlarınızda varsa onlardan alın indirmeye uğraşmayın eziyet olur

hazır başlık açılmışken sorayım. İndirip windows 10 dan memnun kalan var mı tahtada?
Bilgisayarda 10 aydır kullanıyorum memnunum ama tahtaya güncelleme yaptım hiç memnun değilim.
Faz 2 Win 8 üzerinde güncelleme yapmama rağmen mevcut kurulu programlarda sorun yaşadım.
Kapanmıyor bazen tahta fişini çekmek zorunda kalıyorum.
Arada bir üzgün surat çıkıp mavi ekran veriyor.
Fabrika ayarlarına çevirip win 8 kullanıyorum

gkhankz' Alıntı:
hazır başlık açılmışken sorayım. İndirip windows 10 dan memnun kalan var mı tahtada?
Bilgisayarda 10 aydır kullanıyorum memnunum ama tahtaya güncelleme yaptım hiç memnun değilim.
Faz 2 Win 8 üzerinde güncelleme yapmama rağmen mevcut kurulu programlarda sorun yaşadım.
Kapanmıyor bazen tahta fişini çekmek zorunda kalıyorum.
Arada bir üzgün surat çıkıp mavi ekran veriyor.
Fabrika ayarlarına çevirip win 8 kullanıyorum

hocam illa sıfır kurulum istiyor, güncelleme sonrası sıfır kurulum yaparsanız daha memnun kalırsınız..

Geri