windows 10 da masa üstü dosyalar kayboldu

Kodla Büyü

safran

Seçkin Üye
Seçkin Üye
Merhaba arakadaşlar. Bir bilgisayarda masaüstündeki simgeler dosyalar kayboldu. Klasörlerde desktop klasöründe dosyalar duruyor ancak masaüstünde görünmüyor, yeni dosya falan da oluşturulamıyor. yardımcı olur musunuz?

Hocam masaüstünü iki ekran yapmışsınızdır gibi geliyor bana. Ekran çözünürlüğünden bir kontrol edin isterseniz.

merhaba arkadaşlar. bende aynı sorunu yaşıyorum. masaüstü simgeleri görünmüyor. ayarlardan bir türlü yapamadım. lütfen yardım edin. teşekkürler

Öncelikle masaüstüne "Sağ tıklayıp --> Görünüm --> Masaüstü Simgelerini Göster" seçeneğini deneyin hocam.
Olmazsa "Windows Tuşu + Tab" basıp farklı masaüstleri oluşturulmuş mu ona bakabilirsiniz.

Windows 7 den kopamiyorum. XP den de 7 ye zor geçmiş vista ya geçmeden vista balonu sönmüştü. Windows 10 olan pc ler le çok sorun yasiyorum

Merhaba arakadaşlar. Bir bilgisayarda masaüstündeki simgeler dosyalar kayboldu. Klasörlerde desktop klasöründe dosyalar duruyor ancak masaüstünde görünmüyor, yeni dosya falan da oluşturulamıyor. yardımcı olur musunuz?
Arkadaşlar bende de aynı sorun var, pencereler hiç açılmıyor, sağ tuş çalışmıyor, sadece klasörler açılıyor. Ne yapmam lazım, değerli fikirlerinizi bekliyorum.

Geri