Windows 7 kurulumunda usb çalışmıyor

Kodla Büyü

prentice

Seçkin Üye
Seçkin Üye
All in one yeni bir bilgisayara windows 7 kurmak istiyorum ama biosda çalışan klavye mause, win 7 kurulumunda dil ekranında çalışmıyor. Windows 7 yi nasıl kurabilirim bu pc ye ?

All in one yeni bir bilgisayara windows 7 kurmak istiyorum ama biosda çalışan klavye mause, win 7 kurulumunda dil ekranında çalışmıyor. Windows 7 yi nasıl kurabilirim bu pc ye ?
Hocam yeni bilgisayarların çoğu maalesef eski yazılım yuklenemeyecek şekilde ayarlanmış. Dönem başında asus labtop aldım. Linux yukluydu (freedos) adamlar yanında win10 driver cd'si gondermislerdi. Bende win7 kurdum ama lan, grafik driveri bulamadım nette. Baktım olmuyor win8 yukledim. Bu defa touchpad çalışmadı sitesinde win8 sürücüleri bile yoktu. Mecburen win10'a geçtim. Sizinde böyle bir durum olabilir.

hocam msi ın yaptığı programla çözmüştüm ben bu sıkıntıyı.Eklediğim programla usb'yi bootable yapıp öyle windwos 7 yi kurun,sorununuz büyük ihtimalle çözülecektir.

Ekli dosyalar

• Smart Tool.rar
    22.3 MB · Görüntüleme: 35
USB 3.0 değil de 2.0 yuvası varsa oradan kurulumu yapın. Eğer yoksa Windows 7 kurulum içerisine USB 3.0 sürücülerini eklemeniz gerekiyor.

Geri