Windows update

Kodla Büyü

gmzdkmnn

Üye
Güncelleştirme olurken "Cihazınız için önemli güvenlik ve kalite düzeltmeleri eksik " böyle hata alıyorum.Böyle bişey karşılaşan var mı nasıl çözdünüz?
Ekran Alıntısı.PNG

Eğer MEB hattından güncelleştirme almaya çalışıyorsanız bu sorunu yaşarsınız. Güncelleştirmeler belirsiz zaman aralıklarında açılıp kapatılıyor.

Windows update kanalı değiştirilirse sorun çözülür. Normal windows sürümlerinin update kanalı mebde engelli

Windows güncellemelerini yaptığınızda bu uyarı gidiyor. Bu bir hata değil, sizi güvenliğiniz için uyarıyor. Windows'un kendisi ne kadar güvenli orası tartışılır tabi :)

Fatih ağında Windows Update güncellemelerini yapamazsınız. Kendi internetiniz varsa o şekilde güncellemeleri yapabilirsiniz veya ev internetiniz de olur.

Windows güncellemelerini yaptığınızda bu uyarı gidiyor. Bu bir hata değil, sizi güvenliğiniz için uyarıyor. Windows'un kendisi ne kadar güvenli orası tartışılır tabi :)

Fatih ağında Windows Update güncellemelerini yapamazsınız. Kendi internetiniz varsa o şekilde güncellemeleri yapabilirsiniz veya ev internetiniz de olur.
Okuldaki bilgisayarda ltsc 2021 yüklü, update kanalını değiştirdim. Sorunsuz meb internetinde update alıyor

1- win + x ,
2-windows powershell
3-gpedit.msc
4- Yönetim Şablonları
5-Windows Bileşenleri
6-Windows Update

Geri