Windows'a Android4.3 Kurulumu

Kodla Büyü
Ben de kurdum ama son android yüklenirken yaklasik 15 dk beklememe ragmen android açılmadı kapattim 512 ram vermistim android bölümüne
Sonra 1024 verdim gene ayni oldu acilmadi daha fazla mi bekleseydim

erfatm' Alıntı:
AKADEMİA' Alıntı:
Oluyor mu? Deneyen var mı?
Hocam, oluyor. Ancak sanal makineyi kapattıktan sonra açınca tekrar kurulum istiyor. Belki düzelebilir, daha incelemedim.

Kapatırken öncelikle sanal makinaya kapatma sinyali göndermelisiniz. Daha sonra tableti kapatır gibi kapatabilirsiniz.

Kurulumu hangi isimle yapmışsanız o ismi seçerek Settings->System den Motherboard sekmesindeki boot order bölümünü hardisk başta olacak şekilde düzenlerseniz tekrar kuruluma gelmemesi gerekir.

bekirweb' Alıntı:
Kurulumu hangi isimle yapmışsanız o ismi seçerek Settings->System den Motherboard sekmesindeki boot order bölümünü hardisk başta olacak şekilde düzenlerseniz tekrar kuruluma gelmemesi gerekir.
Hocam, teşekkür ederim. Eve geçince denerim artık:)

Bende böyle kaldı.

Ekli dosyalar

• Ekran Alıntısı.PNG
    Ekran Alıntısı.PNG
    4.6 KB · Görüntüleme: 590
aak' Alıntı:
Bende böyle kaldı.

Hocam, verilerini silip tekrar deneyin olması lazım çünkü bu kurulum emülatörü olarak kullandıgımız klasik sanal makinadır. Bunda böyle bi hata veriyorsa XP'de kursanız aynı hatayı verir.

kernel panic not syncing: attempted to kill the idle task
diye hata veriyor bende çözemedim birde kitkat indirip deneyeyim

kitkat ta da aynı hatayı aldım pardus kurdum sıkıntı yok ama android kuramadım neden acaba

gazi57' Alıntı:
aak' Alıntı:
Bende böyle kaldı.

Hocam, verilerini silip tekrar deneyin olması lazım çünkü bu kurulum emülatörü olarak kullandıgımız klasik sanal makinadır. Bunda böyle bi hata veriyorsa XP'de kursanız aynı hatayı verir.

Daha önce başka kurulum denedim böyle bir hata almamaıştım hocam

Geri