wista'da nss 9.2 aktivasyon problemi

Kodla Büyü

beyazkan

Aktif Üye
arkadaşlar wista yuklu makinada aktivasyon programını çalıştıramıyorum hata veriyor. acaba wistada aktivasyonu yapabilen varmı cevaplarınızı bekliyorum.

arkadaşlar sanırım ilgilenen yok okuyan geçiyor anlaşıldı bizde xp ye devam edecez.
yinede sağolun.
gülay hocam sanada kolay gelsin bulursan banada bi ara haber verirsin.
belki ileride wista kurarsak uygularız.

Ben de vistada nss 9.02 yi kurdum, ama yönetici bilg. da Aktivasyon kodu istiyor.. bilen var mı?? 30 günlük deneme sürümünü istemiyorum :(

btogrt' Alıntı:
Ben de vistada nss 9.02 yi kurdum, ama yönetici bilg. da Aktivasyon kodu istiyor.. bilen var mı?? 30 günlük deneme sürümünü istemiyorum :(

vistada nss 9 02 sorunsuz kullandım
özel mesajlarınıza bakarsanız yardımcı olur umarım. kolay gelsin.

hocam bana program ve aktivasyon ikiside gerekli yollarsanız hemen bts ye kurayım şimdi

ya aslında birileri mail grubu falan kursa cok guzel olur bu konu ile ilgili, paylaşımları da ziddu.com dan yapsak mesela...

rica etsem banada özel mesaj gonderebilirmisiniz?

hocam aynı dertle bende karşılastım bugun banada gonderirseniz sevinicem cunku sabahtan beri bunla uğrasıyorum ve butun gunum gitti diyebilirim

Hocam bu kod xp dede yarıyormu ben xp ye kuracam özelden yollarmısın eğer vista ve xp için ayrı kod işlemleri varsa size zahmet ikisinide yollarmısınız.

ben de aynı sorunla bugün karşılaştım. Bana da gönderirseniz sevinirim....

arkadaslar banada gerek aktıvasyon kodu

key gen vardıda expiry data ya ne yazılıyor

Geri