wlmp uzantılı video dosyasını açmak!

Kodla Büyü

mabel

Aktif Üye
wlmp uzantılı bir video dosyam var arkadaşlar aradım taradım ama açamadım bi türlü.daha önce bilen gören duyan var mı:)yardım lütfen...

movie makerdan proje olarak kaydedilen bir dosyanın uzantısıdır movie makerdan açabilirsiniz dosyanızı....

en az win vista yuklu bir pcye ve windows live movie maker'a ihtiyaciniz var. xpdeki surumde calismaz

hocam eğer bunu videoya çevirirsek her pc de açılır. ancak bu videoda kullanılan resim ve müzikler benim pc de olmadığı için şablo eksik görünüor. sağlıklı şekilde kaydetmem için o resim ve müzikleri de bana göndermeniz gerekir. gerisi kolay yani

furkanhoca' Alıntı:
hocam eğer bunu videoya çevirirsek her pc de açılır. ancak bu videoda kullanılan resim ve müzikler benim pc de olmadığı için şablo eksik görünüor. sağlıklı şekilde kaydetmem için o resim ve müzikleri de bana göndermeniz gerekir. gerisi kolay yani
hocam sıkıştırılmış hali 830 MB diyor ben onu size nasıl göndereyim

Hocam dosyayı göndermene gerek yok. Movie Maker ile açın, dosya menüsünden filmi kaydete basın ve video dosyasına dönüştürün.

Srebrenica' Alıntı:
Hocam dosyayı göndermene gerek yok. Movie Maker ile açın, dosya menüsünden filmi kaydete basın ve video dosyasına dönüştürün.
tamam hocam aslında bi öğretmen arkadaş yapmış anlatmaya çalışıyorum hocam kendi bilgisayarınızda filmi kaydete basındiye ama bilemiyorum artık anlatmaya çalıştım. kendi bilgisyarımda açtığım zaman eklediği dosyaların yolunu kendi bilgisayrı olarak gösterdiği için düzeltemedim kendi bilgisayarında düzelt dedim anlattım ama bilemiyorum işte

Geri