Word çok geç açılıyor

Kodla Büyü

serdemir

Süper Üye
Süper Üye
Arkadaşlar word belgeleri çok geç açılıyor 2003 sürümü bu arada
Trojan olabileceğini düşünüyorum
( :-1: kaldır kur işe yaramıyor, antivirüsler bişey bulmoyur, sistem geri yükleme fayda etmedi)
Ne yapabilirim yardımcı olursanınız sevinirim????

Hocam HDD parçalanmış olmalı birleştiriciyi çalıştır sorunun hallolur. :)

sol altta cirus tarama calıstırılıyor seklınde bır ıbare varmı acılırken :D

Benim bilgisayarda da aynı sorun var. Office programlarından en çok word kullanıyorum ve sadece word geç açılıp geç kapanıyor. Daha öncede böyle olmuştu. Format attıktan sonra düzeliyor. Belli bir süre kullandıktan sonra bu şekilde yavaşlıyor. Acaba tuttuğu çeşitli kayıtlar filan varda onlar mı yavaşlatıyor.

merhaba arkadaşlar. oficcede sorunumuz var. sadece word belgesi geç açılıyor.excelde sorun yok.normal.dot dosyasını silmeyi denedim çözülmedi.officei kaldırıp kurdum olmadı.virüs tarattım olmadı.bana bir çözüm arkadaşlar.müdür yard pc olunca sıkıntılı bir durum.disk birleştirme de yaptım.bildiğim yöntemlerin hepsini uyguladım

hocam ben okulumda müdür yardımcısının bilgisayarındaki program files da bulunan office klasörünün içerisindeki winword.exe dosyasını sildim. kısayoluna tıkladığımda o dosyayı tekrardan onardı ve sorun çözüldü. burada söylenenlerin hepsini yaptım olmadı ama az önce yazdığım yöntem işe yaradı çok şaşırdım.

C:\Documents and Settings\BTS\Application Data\Microsoft\Templates

burayı boşaltınca düzelmesi lazım hocam

birde office kaldırmayı REVO Uninstaller yada YOUR Uninstaller gibi programlarla tam kaldırmayı seçerek yapın

okulumuzdaki bilgisayarlar 2007 bizim evde word 2003 2003 de evde çalışmıyor o yüzden ödevlerimi yapamıyorum ne yapabilirim :?: söylerseniz sevinirim :D

KESİN ÇÖZÜM:
öncelikle gizli klasörleri ve korunan işletim sistemi klasörlerini göster konumuna getiriyoruz..(araçlar/klasör seçenekleri)
daha sonra c - docüments and settings - administrator (veya bilgisayar ismi neyse artık) - application data - microsoft - templates klasörüne girip tamamen siliyoruz. özellikle normal isimli dosyayı siliyoruz. zaten word gibi bir simgesi vardır..
işlem tamam.
dilerseniz gizli klasörleri ve korunan işletim sistemi klasörlerini tekrar gizleyin..
kolay gelsin... :lol:

massoud' Alıntı:
KESİN ÇÖZÜM:
öncelikle gizli klasörleri ve korunan işletim sistemi klasörlerini göster konumuna getiriyoruz..(araçlar/klasör seçenekleri)
daha sonra c - docüments and settings - administrator (veya bilgisayar ismi neyse artık) - application data - microsoft - templates klasörüne girip tamamen siliyoruz. özellikle normal isimli dosyayı siliyoruz. zaten word gibi bir simgesi vardır..
işlem tamam.
dilerseniz gizli klasörleri ve korunan işletim sistemi klasörlerini tekrar gizleyin..
kolay gelsin... :lol:

bunu yaptım hocam.kesin çözüm olmadı ama

Geri