word 2007 de bunu nasıl yapabilirim

Kodla Büyü

realforever

Seçkin Üye
Seçkin Üye
iyi günler arkadaşlar.okulumuzun strateji planı için word te eklediğim resimdeki gibi mavi bir tema eklemeye çalışıyorum ama bir türlü olmuyor..

nasıl yapabilirim.

3965.jpg

ilk satır girintisini sıfırlayıp resmi büyütün olması lazım :idea:

hocam üst bilgi yapınca her sayfada tekrarlanıyor ama o zamanda biraz mat oluyor

Matlık sadece ekranda çıktısında olması lazım, yazıcı çıktısında normal olmuyormu ?

alpaygunes' Alıntı:
Matlık sadece ekranda çıktısında olması lazım, yazıcı çıktısında normal olmuyormu ?

bende öyle biliyorum mesela sayfa numaralarında hiç mat görmedim :D demek lazım :idea:

arkadaşlar temayı ekledim ama sayfa numrasını bir türlü en üstte getiremedim.sıradan en üste getir diyorum gene olmuyor...

realforever' Alıntı:
arkadaşlar temayı ekledim ama sayfa numrasını bir türlü en üstte getiremedim.sıradan en üste getir diyorum gene olmuyor...
2007 de sayfa numarasını Ekle/Sayfa numarası/sayfa başı/ bölümünden ekliyoruz.
Önce iletilerinizde üst bilgiye resim eklemeye çalışıyordunuz. Şayet üst bilgide resim varsa üst bilgiye sayfa numarası eklediğinizde resimin altında kalıyor olabilir. Üst bilgiyi aktif hale getirdikten sonra eklediğiniz resime sağ tıklayın. Açılan menüde en alta gönder/metnin arakasına gönder diyerek sayfa numaralarını resimin üzerinde gözükmesini sağlayabilirsiniz.
Umarım sorunuzu yanlış anlamamışımdır.Kolay gelsin.

hocam dediklerinizin hepsini yaptım olmadı gitti.. :( :(

Ekli dosyalar

• Yeni Microsoft Office Word Belgesi (2).rar
    16.5 KB · Görüntüleme: 47
Sayfa numarasını görünür kıldım. Üst bilgilere eklediğiniz resimlerin soluk gözükmesine bakmayın çıktı esnasında gerçek renkleriyle çıkacaktırlar. İstediğiniz gibi olmuş mu?

Ekli dosyalar

• word.rar
    13 KB · Görüntüleme: 32
realforever' Alıntı:
valla hocam elinize sağlık süper olmuşta..ben nerde hata yaptım..nasıl yaptın hocam

Önceki iletimde belirtmiştim aslında.
Yaptığım işlemlerin ekran görüntüsünü kaydettim. Ekteki dosyayı indirip izleyebilirsiniz.Kolay gelsin.

Ekli dosyalar

• word.rar
    718.7 KB · Görüntüleme: 20
Geri