WORD 2007 HATASI

Kodla Büyü

ilter1081

Site Gezgini
Arkadaslar Office 2007 kullanıyorum fakat Excel,Powerpoint,Publisher Normal çalıştığı halde WORD de Fare Kullanamıyorum.Fare ile sağ clik yapamıyorum.Nedenini tahmin eden varsa yardımcı olursa sevinirim...

Verdiği RAPOR da Aşağıda...

"Önceden açmış olduğunuz bir belgede stiller ve biçimlendirme, makrolar, araç çubukları veya Otomatik Metin gibi öğelerde değişiklik yaptıysanız ve bu değişiklikler Normal şablonuna (Normal.dotm) kaydedilmediyse bu ileti görünebilir.
Evet'i tıklatırsanız, değişikliklerle birlikte Normal şablonundaki öğeler, Normal şablonunun iliştirilmiş olduğu tüm belgelerde kullanılabilirler. Hayır'ı tıklatırsanız, değişiklikler şablondan atılır. Normal şablonunda değişiklik yaptığınızı düşünmüyorsanız, zararlı olma olasılığı olan makrolar bu yolla dağıtıldığından şablonu yükleme konusunda dikkatli olun."

Arkadaşlar Malesef Bir türlü çözemedim..Word 2007 de mouse kullanamıyorum.Sadece menulerinde çalışıyor.

Sorun imzası:
Sorunlu Olay Adı: APPCRASH
Uygulama Adı: WINWORD.EXE
Uygulama Sürümü: 12.0.4518.1014
Uygulama Zaman Damgası: 45428028
Hata Modülü Adı: mso.dll
Hata Modülü Sürümü: 12.0.6213.1000
Hata Modülü Zaman Damgası: 46eafebf
Özel Durum Kodu: c0000005
Özel Durum Uzaklığı: 0003aff6
OS Sürümü: 6.0.6000.2.0.0.768.3
Yerel Kimlik: 1055

Sorun hakkında ek bilgiler:
LCID: 1055
Brand: Office12Crash
skulcid: 1055

Gizlilik bildirimimizi okuyun:
http://go.microsoft.com/fwlink/?linkid= ... cid=0x041f

Arkadaşlar yada sayın administratorumuz bu konuya bi el atalım. :)

Word u kullanamıyorum.Ben hala cozemedim.Ne yapsam orjinal değilsin diyor.Bide word hiç normal kapanmıyor...

İlginç arkadaşlar bende de Xp de office 2007 yi kullandım sıkıntım yoktu vista da activasyon hatası vermeye vaşladı ve son 7 günüm kaldı...

Menüleri de mi açamıyorsun? Menüleri açabiliyorsan görünüm kısmından birkaç değişik düzen seçip dene.

Normal bir word belgesi aç, birşeyler yaz, farklı kaydet. Sonra tekrar başlat programı.

Yine olmazsa normal bir belge aç, tamamını seç kopyala, yeni bir belge aç yapıştır kaydet.

Bunları dene, umarım düzelir.

hocam mouse işlevini yitirdi word te... Fakat shift + yon tusları yardımı ile kelimeleri tutabiliyorum.fakat mouse menulerde çalışıyor.
Birde ilacı girdiğim halde devamlı sahte diyor...

Geri