word açıldığında otomatik resim geliyor!!!

Kodla Büyü

eyrek

Aktif Üye
arkadaşlar merhaba. ilk defa başıma gelen bir problem, çözüm bulamadım.Word programını her açışımda sayfaya bir resim ekleniyor.yeni sayfa dahi açsam aynısı yine oluyor.word'ü kaldırıp tekrar kurdum ancak birşey değişmedi. acep nedendir fikri olan var mı?t eşekkürler...

Belki wordun normal.dot? şablonu değiştmiştir. Şablona otomatik şekil eklenmiştir. Onu bulup düzenlemeniz gerekebilir. şimdi nasıl düzeltebileceğinize bakıyorum. Çözümü bulursam yazarım

uninstall programı ile kaldır tekrar kur sorun düzelir, o herşeyiiyle kaldırır office i

gandalf13 hocam teşekkürler.evet dediğin gibi normal.dot dosyası değişmiş.bir yaşıma daha girdim. merak edenler için:
C:\Documents and Settings\Kullanıcı adı\Application Data\Microsoft\Templates'in içindeki normal.dot dosyasını değiştirerek yapılıyor. not:Application Data klasörü görünmüyorsa klasör seçeneklerinden gizli dosyaları göster'i seçmek gerekiyor.... aslında bundan güzel bir şaka malzemesi çıkarmış :))) neyse arkadaşlar tekrar teşekkürler...

eyrek' Alıntı:
gandalf13 hocam teşekkürler.evet dediğin gibi normal.dot dosyası değişmiş.bir yaşıma daha girdim. merak edenler için:
C:\Documents and Settings\Kullanıcı adı\Application Data\Microsoft\Templates'in içindeki normal.dot dosyasını değiştirerek yapılıyor. not:Application Data klasörü görünmüyorsa klasör seçeneklerinden gizli dosyaları göster'i seçmek gerekiyor.... aslında bundan güzel bir şaka malzemesi çıkarmış :))) neyse arkadaşlar tekrar teşekkürler...
Yarım yamalak yardımcı oldum, sadece fikirle ama yine de bi şey değil.
Ben de onu tahmin ettim ama yolu bulamadım okulda normal.dot'un yolunu. Bulsaydım buraya yazacaktım. Yarım bilmek de böyle bir şey oluyor demekki. :oops:

Geri