WORD DE DOSYA DÖNÜŞÜMÜ PROBLEMİ ÖLÜM KALIM MESELESİ

Kodla Büyü

ares24

Seçkin Üye
Seçkin Üye
Arkadaşlar wordde hazırlanan bir tez var ve başka kopyasıda yok. Sorun şu dosyayı açmaya çalışıyorum dosya dönüşümü diye bir pencere çıkıyor diller var burada ve metin kare kare çözemedim bir türlü office 2007 destek bekliyorum. Acil yanından...

hocam dosyayı ekle buraya üzerinde çalışalım. veya özelden at yarın cevap vereyim sana hocam

Hocam ekledim dosyayı başka uğraşmak isteyen arkadaşlarda uğraşırsa sevinirim bu akşama kadar sonuçlanması lazım acil şimdiden emek harcayan arkadaşlara teşekkür ederim

hocam senin bu dosya bozulmuş malesef.
bende de harddiskten kurtardığım bazı dosyalarda aynı problem oluyor. sende kurtarma falan mı yapmıştın?

hocam ooo, incopy ve indesing de açmaya çalıştım açmadı ne yazıkki harddiski bi scandisk yapsan iyi olur hocam

dosya flash da idi oradan kopyalandı nasıl kurtara biliriz acaba açıklayıcı bilgi veirirseniz seviniiriirm

hocam kaç sayfa ben de 1179 görünüyor ve ilk 60. sayfaya kadar türkçe karekter sorunu sonrasında anlamsız karekterler var.

hocam dediğim gibi dosya yapısı bozuk.
bende de çok olmuştu dosya kurtarma işlemi yaptıktan sonra. bir kaç dosya kurtarma programı ile denedikten sonra hiç uğraşmamıştım.

erdogan_y' Alıntı:
hocam kaç sayfa ben de 1179 görünüyor ve ilk 60. sayfaya kadar türkçe karekter sorunu sonrasında anlamsız karekterler var.
130 sayfa toplamda başlangıç giriş ile başlıyor insanoğlu diye

son sayfada ise özgeçmiş mevcut

ares24' Alıntı:
WORD DE DOSYA DÖNÜŞÜMÜ PROBLEMİ ÖLÜM KALIM MESELESİ

Hocam hayatınız word'e bağlıysa büyük bir probleminiz var demektir, önceliklerinizi tekrar değerlendirmenizi tavsiye ederim. :roll:

dosyayi görme sansimiz olsa kurtarmak icin ugrasma sansimiz da olurdu lakin dosyayi eklememissiniz sanirim

Geri