word de resmin üzerinde bir noktaya açıklama ekleme

Kodla Büyü

mustafa431

Seçkin Üye
Seçkin Üye
merhaba arkadaşlar word de resmin üzerinde bir noktaya açıklama ekleme mümkünmüdür?

Açıklamayı şöyle ekleyebilirsin hocam. Resimi ekledikten sonra bir metin kutusu içine yazarak metin kutusunu resimin üzerine gelecek şekilde yerleştirebilrisin. Yada metin kutusu yerine yazı baloncukları var bunları da kullanabilirsin.

Açıklamayı şöyle ekleyebilirsin hocam. Resimi ekledikten sonra bir metin kutusu içine yazarak metin kutusunu resimin üzerine gelecek şekilde yerleştirebilrisin. Yada metin kutusu yerine yazı baloncukları var bunları da kullanabilirsin.

Resmi çift tıkla. Düzenden SIKI seç. Ekleden metin kutusu seç. Resmin üzerine çiz. İçine yazıyı yaz.

arkadaşlar eksik yazmışım açıklamayı herhangi bir noktaya ekliyeceğim ve sadece üzerine gelince çıkacak bu şekilde olmasını istiyorum

mustafa431' Alıntı:
arkadaşlar eksik yazmışım açıklamayı herhangi bir noktaya ekliyeceğim ve sadece üzerine gelince çıkacak bu şekilde olmasını istiyorum

bu yöntem ile yapılmasını tarif edebilecek olan var mı.

Resmin üzerine sağ tıkla köprü ekle.

Adres olarak metnini gir. Mouse ile resmin üzerine gelince metnini görürsün. :idea:

AKADEMİA' Alıntı:
Resmin üzerine sağ tıkla köprü ekle.

Adres olarak metnini gir. Mouse ile resmin üzerine gelince metnini görürsün. :idea:

Bu yöntemi uygulamak için resmi word e eklemek gerekmekte.

bense sadece resim üzerinde daha doğrusu harita üzerinde ilçe üzerine geldiğimde açıklama görünmesini istiyorum nüfusu bitki örtüsü vb.

Geri